SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
potrzebuje jakiegos anglojezycznego artykułu na temat nieskutecznosci krav magi, pomozcie mi

netfan

netfan

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajdź jakikolwiek, niegłupi artykuł o nieskuteczności krav-maga. Albo napisz oco chodzi, np daj przykład gdzie jaest ona nieskuteczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Witam.
Otoz jest maly zonk. Okazalo sie ze Krav Maga w wersji cywilnej ma dwa odlamy. I z sensownej i rzeczowej konwersajci z pewnym osobnikiem wyniklo ze trenowalnie jednej z nich (niestety ma tuylko1-2 kluby wpl) jest sens jako dodatek a tej drugiej to patykiem lepiej nie ruszac (w mysl zasady zeby sie kupa nie babrac).
Chcesz rozsadne artykoly?
Wyslij zbior pytan do prezesow federacji kilku styli w PL - oni rozloza ci KM na czynniki pierwsze i powiedza co jest zle - albo poczytaj forum.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
łaaaa...., ten post juz byl tak dawno ze ten artykul mi zupelnie niepotrzebny, wolf powiem ci ze uczenie sie kravki jako podstawowego systemu jest bez sensu, po kilku latach kompletnego treningu mozna sobie dołozyc te kilka sztuczek, które na ulicy wyjdą albo nie,ale napewno nie powinno sie od tego zaczynac.na ulicy nie wystarczy wiedziec gdzie uderzyc...wolf cwiczysz kravke? (jezeli tak to ile czasu)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
na temat nieskutecznosci:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=8849&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA

mysle ze ze zdaniem Boruty w wiekszosci przypadkow nalezy sie liczyc, poszukaj w archiwum duzo tam tego jest, nie chce mi sie wiecej grzebac w artykułach (nawet ostatnio byly dwa o kravce).wiem ze jest moze troche fanatyczny...ale



netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kravki"-jak piszesz, nie (trochę się otarłem), więcej combat56. Masz w pewnym sensie racje, jeśli mówimy o paru latach, ale czego nauczysz się np. w dwa tygodnie w stylach tradycyjnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
kravka to nie combat56,

czy ja cos mowilem o stylach tradycyjnych?

bjj, shootfigting albo jeet kune do, czy to są style tradycyjne?raczej nie...

przez 2 tygi, to raczej niewiele sie naumiesz, wogole co to jest za staż treningowy???

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o staże podobne do tych jakie są w Spale (combat56), słyszałem, że "krawke" też organizują np. w CSMW w Ustce, niestety nie znam nikogo kto by tam był..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubranie

Następny temat

Uczeń Bruce'a w Polsce!!!

Wiecej