SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Cchiałabym pozbyc sie nadmiaru wstrętnego tłuszczu z bioder i ud ale ciężko mi cokolwiem zrobić mam cellulit i nie moge sobie z tym poradzić> Moze jakieś małe ćwiczonka + jakis specyfik zadziałają, bo z karnityną olimpu próbowałam i niezabarzo> Czekam na jakieś wskazówki i z góry dzięki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
ZAcznij od własciwej diety i dużej ilości ćwiczeń aerobowych-oczywiście możesz wspierać całośc treningiem z obcviążeniem.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź ale z tymi ćwiczeniami to nie wiem jakie to są raczej mam słaba wolę więc z tymi ćwiczeniami to troche ciężko będzie, może są jakieś przykłady małoabsorbujących ćwiczeń? a co z karnityną to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Małoabsorbujące jest siedzenie przed TV.Kup sobie AB Gymnic i czekaj na trzęsienie ziemi-kolego obudź się nikt i nic za Ciebie tego nie zrobi..

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sorki-koleżanko.
Jak powiedziałem-polecam ruch bo on zastapi każde lekarstwo,a żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu-a wszelkie hity typu "kup,weż, potem położ się i czekaj aż schudniesz" są dla leniuszków dla zabicia wyrzutów sumienia...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę Ab gymnic i nie jedź mnie tutaj chciałam pomocy bo się na siebie wściekam i nie umiem sobie narzucić pewnych zachowań a wypowiedzi typu oglądaj TV z ABdzimniekiem w tyłku mnie mnie urządza. Jaką dietę amm stosować nie znam się na tym nie wiem jak ćwiczyć jest ktoś taki kto może mi powwiedzieć jakie ćwiczenia śa akurat i z jaką to dieta łaczyć. Pragne się odtłuszczać i prosze o odpowiedź w pełni satysfakcjonującą:) dziękuje MIchail:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
OK-na początek może opisz jak się aktualnie odżywiasz, jaka jest Twoja kondycja fizyczna, przeszłość sportowa, przeciwwskazania medyczne itd.-jeśli to zbyt osobiste-wal na maila.
Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK ide teraz do domu bo koniec pracy ale oto ja)))):
52 kg 160 cm jestem raczej mała babka i filigranowa, chude łapki nóżki ale biodro zdrowe i jakoś mnie to wnerwia te wszystkie gazetki jakoś do mnie nie przemawiają, kupiłam ostatnio ta karnitynę i bez większych efektów. Lubie jeśc a w związku z tym ze gotuję to tez dogadzam sobie. Generalnie nie jestem gruba ale te biodra mnie wkurzają bo to nie mięśnie a celulitOK ide robić obiad i do jutra))0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
HEHE-to opis pasuje do 1.200 tyś Polek
Poważnie-to aby coś rozsądnego polecić potrzebuję więcej danych-jak powiedziałem-jeśłi to poufne-zapraszam na priv`a

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
jak ma typowo kobiece biodra to nic nie poradzi...

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam:)
Nie ma żadnych przeciwskazań, żadnych chorób prócz kamieni w nerach,które lecze tak więc jestem gotowa do wszelakich eksperymentów.Wystarczy mi tylko szybka kuracja do spalenia zbednego tłuszczu i będzie git:)ide teraz popracować Pa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początkujący tłuścioch

Następny temat

Przestroga

Wiecej