SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 14 lat 160 cm wzrostu i okolo 60 kg wagi.niby tam obliczalem sobie bmi i mi nawet nadwaga nie wyszla ale wszyscy mowia i nawet ja sam tak mysle ze jestem gruby-nogi,brzuch a najbardziej denerwuja mnie...ekhem piersi ktore mam za duze jak na chlopaka.Prosze o pomoc co mam zrobic zeby doprowadzic sie do stanu zadowalajacego.Nie jestem dobry w sportach,chodze na tenisa ale i tak nie pomaga.Co mam zrobic?chodzic na silownie brac jakies srodki czy co?szczegolnie chcialbym nie miec takich piersi!blagam o rady!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Przed toba okres najwiekszego wzrostu w gore ora okres gdzie najlepiej pracuja hormony- wykorzystaj to.
Pomysl o jakims sporcie (nie powiem ze najlepsza sjest MADRA kulturystyka, moze zmien nawyki zywieniowe (nie piszesz co jesz wiec trudno to na 100% zalecic, ale sadzac z opsiow to moze ty lezy przyczyna) - ty pomocny moze byc ten dzial (poszukaj o dietach, o odzywianiu- jest tego b. duzo).
jesli bedziesz mial bardziej konkretne pytania pisz

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz!Co oznacza madra kulturystyka?wlasnie u mnie w malym miescie jest dobra i tania silownia,czy mam na niej cwiczyc-to pomoze?jakie cwiczenia itp.?czy srodek taki jak l-karnityna moze mi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Co oznacza madra kulturystyka?

poprawny trening, poprawna ilosci odpoczynku, poprawna forma wykonywania ruchu
poprawny trenining to taki ktory pozwala ci widizec rezultaty, nieprzetrenowujac cie, mozesz znalezc pelno tego w tym i nie tylko dziale (uzyj tzw zdrowego rozsadku - nie kopiuj planow mistrzow kulturystykai (to tak nie dziala),
raczej mniej treningu niz wiecej (wiem ze sa to ogolniki ale od czegos musisz zaczac
mozesz sprobowac cwiczyc np. w stylu HST (link na stronie glownej)

wlasnie u mnie w malym miescie jest dobra i tania silownia,czy mam na niej cwiczyc-to pomoze?jakie cwiczenia itp.?

madra kulturystyka pomoze, gdzyz bediesz mogl zbudowac miesnie, a te pozwola cie spalic wiecej kalorii

czy srodek taki jak l-karnityna moze mi pomoc?

raczej, nie aby spozywanie karnityny przynioslo efekt nalezaloby jej spozywac zbnacznie wiecj niz zaleca producent, co czyni sprawe nie warta zachodu ze wzgledu na wysokie koszta

zacznij jednak od poprawy diety

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm moze opisze dokladniej swoj dzien i wtedy bedzie lepiej wyjasnione to tak
na sniadanie jem 2 kromki chleba z dzemem i bialym serem + herbata
II sniadanie(w szkole)
kanapka z szynka + jakis napoj-przewaznie sok
Obiad
zupa
II danie-ziemniaki lub ryz lub makaron z miesem + cos do picia
Kolacja
3 kromki chleba z szynka,serem dzemem
dodam do tego jescze ze sobie dojadam(wiem,ze zle ale to zmienie)-tzn. czasem lody lub galaretka z owocami i picie
co mam zmienic?
dodam ze chodze raz w tygodniu na tenisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na sniadanie jem 2 kromki chleba z dzemem i bialym serem + herbata
II sniadanie(w szkole)
kanapka z szynka + jakis napoj-przewaznie sok
Obiad
zupa
II danie-ziemniaki lub ryz lub makaron z miesem + cos do picia
Kolacja
3 kromki chleba z szynka,serem dzemem
dodam do tego jescze ze sobie dojadam(wiem,ze zle ale to zmienie)-tzn. czasem lody lub galaretka z owocami i picie
co mam zmienic?

CZYLI REASUMUJAC TYPOWA DIETA NASTOLATKA.
NIE JEST TO DOBRE ROZWIAZANIE, GDYZ PREDZEJ ZY POJNIEJ ORGANIZM MOZE ODMOWIC POPRAWNEJ PRACY NA TEGO TYPU PALIWIE
W TWOIM PRZYPADKU PREDZEJ.
DIETA WYSOKOWEGLOWODANOWA (WWW) NIE JEST NATURALNA DIETA CZLOWIEKA, A ILOSC PRZETWORZONYCH POKARMOW W DIECIE POGARDSZA JESZCZE OGOLNY OBRAZ.

NIE WIEM CZY JESTES GOTOW, ALE JA JAKO NATURALNY SPOOSB JEDZENIA POLECAM DIETE NISKOWW.
CZYLI GLOWNIE MIESO, RYBY, WARZYWA, OWOCE, ORZECHY, NASIONA, ZDROWE TLUSZCZE (NP. OLIWKI, SIEMIE LNIANE, RYBY).
SPOZYWAJAC TEGO RODZAJU POKARMY (UWAGA NA OWOCE NIE NALEZY JESC ICH ZBYT DUZO), PRZESTAWISZ ORGANIZM NA STAN SPALANIA WLASNEGO (I WCHODZACEGO Z JEDZENIA) TLUSZCZU ZAMIAST MAGAZYNOWANIA GO.
POSZUKAJ WIECJ W TYM DZIALE O TYM, JAK NIE ZNAJDIZESZ TO PYTAJ DALEJ

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiscie polecilbym bym ci bieganie rowerek po 2-3km na poczatek duzo powietrza sportu np pilka kulturytyke raczej sobie odpusc przynajmniej narazie gdyz jestes zbyt mlody twoj organizm sie ciagle rozwija w wieku do 16-17 lat zachodza w nim duze zmiany a pakowanie moglo by co cieco zachamowac czego moglbys potem bardzo zalowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
wedlug mnie powinienes zaczac stosowac diete , po drogie nieidz na silownie jezeli chcesz schudnac powinienes starac sie wprowadzic wiecej ruchu graj w pilke plywaj skacz biegaj a napewno schudniesz

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie do konca!!

budowanie miesni jest najlepszym sposobem na schudniecie, gdyz miesnie spalaja najwiecej kalorii w stanie spoczynku.

ruch to jedno (ogolna poprawa zdrowia) spalanie tkaniki tluszczowej to drugie

nie boj sie silowni
stosuj sie jednak do pewnych zalecen.
duzo powtorzen, maly ciezar, nigdy do zalamania mieniowego, wiecej serii, traktuj to na razie jako zabawe, ale ucz sie dyscypliny.
bez cwiczen obciazajacych kregoslup

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
no tak silownia jest cool ale ja mu doradzam jak schudnac bez silowni

Lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mało węglowodanów

Następny temat

wiem ze to forum dla ludzi sportu ale moze ktos cos doradzi

WHEY premium