SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy, popsulem diete.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Prosze niech ktos pomoże. Otóż, zawaliłem diete na całej lini przez własną głupote. Około 2 tygodnie temu zmieniłem gramature, podniosłem ilość białka, obniżyłem tłuszczy i węgli, wyszło to - biało 186g, węgle 115g, tłuszcze 85g . Organizm oczywiscie sie zbuntował, szukałem przez ostatnie dni przyczyny i dopiero dzisiaj zajarzyłem że to głodówkowa dieta!, wychodzi niby te 2000kalorii,ale przez pozmieniane wartosci odzywcze przestałem chudnąć, bo dostarczałem tak naprawde z 1200kalorii. Dodam że przez pierwsze trzy/cztery tygodnie diety schudłem 4kg i wszystko było ok, chciałem po prostu przyspieszyc efekty. I teraz mam pytanie, jak od jutra powróce do jedzenia jak sprzed kilku dni to waga znowu ruszy w dół czy organizm zacznie odkładac tłuszcz? Chyba sie potne jak wybierze te druga opcje. chce zrzucic zbędne kilogramy od 1,5 roku, nasampierw był dukan, potem jadłem normalnie, potem myslałem że jak bede biegał to schudne bez diety, a gdy w koncu trafilem na to forum i dzieki wskazówkom ułozyłem sobie odpowiednia diete to sp******iłem sprawe jak ciota. Waże 80 kg, wzrost 185cm, endomorfik. Pytanie, jakie wartości przyjąć dla białka/węgli i tłuszczy najlepsze na low carb?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prawodopodobnie tak ale przewidziec tego sie z pewnoscia nie da
sproboj zrobic tak jak dobrze wczesniej szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile ważysz? Podaj rozkład b/w/t sprzed zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 696
Diete można naprawić jednego dnia i dopracować ją do perfekcji, to nie problem. Zaplanuj minimum 5 posiłków, w tym każdy obfity w źródła białka. Wiesz jak się do tego zabrać?

www.PoTreningu.pl www.sfd.pl Faftaq/Knife/Bull

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
napisz cos więcej o sobie

chodzisz na siłownie?
jakieś aeroby są z tego co piszesz?

przy 185cm 80kg to chyba tak tragicznie nie wygląda, ewentualnie zdjęcie by się też przydało

i rozpisz dokładniej diete jak to wyglądało przed zmianą bo jak wspomniałeś główna przyczyna będzie tkwic w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak szlo obrze to trzeba nie bylo zmieniac
tak ze wszystkim czy to masa, sila , rzezba nieistotne jak idzie to leci sie dalej nawet jak lamie to przyjete schematy (ze np. trening trzeba zmienic po ok 6-8 tyg.)
wroc do poprzedniej diety ale stopniowo w kilka dni
nie ze z dnia na dzien przeskok z 1200 do 2000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na siłownie nie chodze, narazie chce zrobić wycinke do niskich poziomów masy tłuszczowej, potem pomyśle o rzeźbie. Powiedzcie mi czy dobrze ułożyłem diete pod areoby/hiit. Jak akurat wypadają areoby to biegam 1h na czczo i mniej więcej po 30 minutach jem pierwszy posiłek. Jak robie HIIT to nasampierw jem 70g piersi z kury, po 2h zabieram sie za interwały, poczym po odsapnięciu jem 120g banana i po kolejnych 30 minutach brązowy ryż z 70g piersi z kury. Można powiedziec że dieta na areoby to ta http://zapodaj.net/8d2b665b59c8.png.html , a na HIIT jest taka - http://zapodaj.net/bbc51a3b9811.png.html . Czy obie diety i plan treningowy są w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
O tej ,,rzezbie" mozesz zapomniec.Nie bedziesz mial jej z czego zrobic skoro zostana ci kosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wole kości, niz byc gruby. W ogóle bycie kościotrupem mi nie grozi, mam bardzo grube kości i rozłożystą budowe ciała, gdy schudne te 10-15 kg bedę wyglądał ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Wklej może jakies zdjecia lub zrób pomiar bf(tłuszczu) być może w twoim przypadku zamiast redukcji lepiej byłoby zrobić rekompozycje.Zapisz się już teraz na siłownie, nie ma co tracic czasu.Przez cwiczenia tłuszcz ci nie przybedzie tylko muskulatura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://potreningu.pl/kalkulatory/
Powiedz ile masz body fat (poziom tłuszczu). Wklej ankietę. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

###DZIENNIK### CarlosGolab/masa i rzeźba

Następny temat

Chce trenowąć !! 175CM[64KG] PISAC!

WHEY premium