SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wyborze sprzętu dla początkującego

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
Witam wszystkich. Przymierzam się do kupienia jakiegoś sprzętu (domowego) w granicach 500-800zł (szału nie ma :<) i za bardzo nie wiem co byłoby dobre odrazu napiszę iż nie mogę przymocować drążków do ściany bo mam z kartongipsu. Przeglądałem pare tematów i z tego co zauważyłem to mniej więcej będze mi potrzebna jakaś ławeczka ze stojakami, hantelki, sztanga, gryf (tylko jaki?) i jakieś obciażniki. Proszę o pomoc i ewentualnie doradzenie co brać, a czego nie. Jestem w tych sprawach początkujący także nie linczować mnie :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
Nie no bez przesady 700zł nie dam na chwilę obecną - jedynie taki wynalazłem http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17994-Wyciag-gorny-i-dolny-do-sciany-MH-W101-Marbo-Sport.html + http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15144-Drazek-uniwersalny-do-sciany-i-sufitu-6-chwytow-MH-D002-Marbo-Sport.html i chyba tyle mi wystarczy jak na początek. Co do ekspanderów to przeczytałem żeby ich nie kupować, bo zamiast nich mam hantelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Za 800 zł szału nie będzie. Kup ławeczkę wielofunkcyjną, stojaki wolnostojące, gryf prosty minimum 180 cm, 2 gryfy krótkie, obciążenie najlepiej żeliwne, na bitumiczne szkoda pieniędzy. Na twoim miejscu nie rezygnowałbym z drążka (podciąganie w szerokim chwycie to podstawowe ćwiczenie na szerokość pleców) są drążki które można zamontować do sufitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
Dzięki za odp. Tylko z tym drążkiem jest problem mieszkam na poddaszu i tam sufit tez z kartongipsu : p Będę musiał cos wykombinowac gdzie go ulokowac moze u brata w pokoju czy gdzieś tam. Wiem ze budżet mały, ale na chwilę obecna tyle musi wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Na początek taki zestaw wystarczy, z czasem jeżeli się wciągniesz możesz rozbudowywać swój gym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Używane obciążenie można kupić sporo taniej ale trzeba trafić na okazję. Nie kupuj ławki ze zintegrowanymi stojakami, lepiej kupić ławkę wielofunkcyjną ze stojakami wolnostojącymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Jak już się decydujesz na kupno małych gryfów fi30 to długi też weź fi30, te stojaki i ławka co podał OXYTONE Marbo-Sport no początek wystarczą ja mam taki zestaw rok i daje radę. Obciążenie żeliwne choć na początek za dużo w tej kwocie nie kupisz, koniecznie fi31. I nie zapomnij o kodzie rabatowym jakbyś na marbo zamawiał.

Zmieniony przez - ma83 w dniu 2014-11-17 11:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
Jasne że dwa takie same gryfy się kupi czyli ten co podałem w linku będzie git ;p Którym kodzie bo są dwa? oba można wkorzystać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Podałeś gryf długi 180 cm 28mm a krótkie 30mm. Jeżeli chodzi o kod to wydaje mi się, że jednorazowo można jeden wykorzystać.

Zmieniony przez - ma83 w dniu 2014-11-17 12:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2169
Posta wyżej edytować nie mogę ;/ To wezmę taki http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17991-Gryf-prosty-30-mm-180-cm-wzmocniony-MW-G180-EX-GL-Marbo-Sport.html ten chyba bardzije wytrzymalszy niż z zaciskami śrubowymi 180, a 200kg Z tymi obciążeniami to od kuzynki męża coś wygrzebe z garażu bo wiem że ćwiczył parę lat to pewnie coś mu zostało i rpzy okazji zaoszczędzę kasę. Jeszcze raz dzięki za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w wyborze sprzętu

Następny temat

Stojaki wybór

WHEY premium