SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wyborze ławki

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, jestem zupełnie poczatkujacy.
Chcialbym kupic lawke i sztange do domu, zeby zaczac cwiczyc.
Jaką ławkę polecacie do 300 -400 zł, max 500 ale jesli jest z obciążeniem ?

Znalazłem uzywana Xylo, 62kg obciazenia, hantle za 300 zł?
warto ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
polecam pójść za radą mariusz1983 i zdecydować się na zestaw mh19 w tej cenie lepszego zestawu nie znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
czy tak ławka się nada? przepraszam za spam ale nowy jestem, nie wiem czy jest mozliwosc edytowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
nawet, jesli jestem zupelnie poczatkujacy i pocwicze 40kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
wezme takie obciazenie, bo chce sie jak najbardziej w cenie zmiescic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
+ gryf łamany ze SPOKEY'a, mysle ze na poczatek bedzie dobrze, kolega ma mix z roznych firm mniej znannych i na poczatek jest dobrze ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Albo zamówie obciążenie bitumiczne z firtmy Thorn, polecacie? 15zł / 5 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Bitumiczne obciążenie jest tanie ale lepiej zainwestować w żeliwne. Jeżeli budżet ci pozwala to kup jeszcze gryf prosty i 2 gryfiki , jeżeli nie to zamiast łamanego kup prosty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw do ćwieczeń na początek, oto mój typ

Następny temat

Zakup sprzętu - MS-L002 + prasa - opinie

WHEY premium