SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w redukcji ; potrzebne kobiece wsparcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625


Witam od jakiegoś czasu rekreacyjnie, ze wskazaniem na redukcje, uczęszczam na siłownie. Zdaje sobie sprawe, że jest kilka nawyków które powinnam zmienić, ale brak mi determinacji i wsparcia. Ankieta:

Wiek : 22
Waga : 68
Wzrost : 164
Obwód w biuście : 95
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu : 74
Obwód na wysokości pępka : 86
Obwód bioder : 100
Obwód uda 63
Obwód łydki 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, dolna partia brzucha, <ogólnie dolny obwód>
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia <najwęższe miejsce brzucha>
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia < staram sie minimum 3x tydz. ale ostatnio nie wychodzi>
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznicę, płatki <owsiane kukurydziane musli>
Co lubisz jeść na obiad : posiłki na bazie ryżu lub kaszy <ulubione ziemniaki z jajkiem sadzonym ...>
Co jako przekąskę : jogurt naturalny z chrupkimi musli
Co jako deser : często zbyt duże ilości słodyczy
Ograniczenia żywieniowe : wstrent do ryb
Stan zdrowia : dobry <delikatne problemy z kolanami>
Preferowane formy aktywności fizycznej siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : thermo speed
Stosowane wcześniej diety : dieta i trening ułożone przez bodyline

mam za sobą kilka rodzaji treningów które układał "Pan z siłowni" , ostatni był trening siłowy, ale czasem czułam, że czegoś w tych rozpiskach brakuje.

rozpiska aktualnego treningu < na podstawie artykułu w gazecie kulturystycznej>

Trenng obwodowy

*wykroki ze sztangielkami 15-20 na każdą nogę
*wyciskanie sztangielki leżąc na ławce skośnej 1/15 <zamiana na WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE 1/15
*Unoszenie podudzia leżąc przodem na ławce maszyny 1/15
*wyciskanie sztangi na suwnicy Smitha siedząc 1/15 <zamiana wyciskanie sztangi z za karku siedząc> 1/15
*prostowanie nóg siedząc 1/15
*przyciskanie drązka dolnego wyciągu do brzucha w opadzie tłowia 1/15
*wypychanie nogami platformy suwnicy <zamiana martwy ciąg na prostych nogach z podkładką pod palce stóp> 1/15
*unoszenie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 1/15
*wspięcia na palce stojąc 1/20
*francuskie wyciskanie sztangielki siedząc1/15 <zamiana francuskie wyciskanie sztangi łamanej leżąc> 1/15
*półprzysiady 1/15 < z krązkiem na klatce piersiowej >
* spięcia brzucha 15
przerwa między obwodami 2 minuty


plan treningu 6-8 tygodni
1 i 2 tydz 2 obwody + 20 minut aerobów < u mnie wioślarz >
3 i 4 tydz 3 obwody + 20 minut aerobów
5 tydzień 4 obwody + 20 minut aerobów
6 i dalej 4 obwody bez aerobów

Chciała bym zaliczyć ten trening od początku do końca i po ocenie efektów prosić o pomoc w ułożeniu prawidlowego treningu silowego dla kobiety, o którym Obliques tak wiele pisała. prosze damskie oczka aby zerkneły na trening i podpowiedziały jeśli gdzieś powinny zajść zmiany.

dodam również zdjęcie dla porównania jakie postępy maleńkimi kroczkami już zrobiłam. Długo myślałąm nad zamieszczeniem tematu więc mam nadzieje ze mnie nie skliszczycie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rodzaju? co chcesz wiedziec?

Co do "zdrowego jedzenia" jest pewnein problem z odchudzaniem w takim wypadku, bo nie kontrolujac kaloryczności nie wiesz gdzie jestes i nie jestes w stanie posuwac redukcji do przodu.
Takie jedzenie jest dobre jak sie nie ma zamiaru odchudzać czy masowac, raz jemy wiecej raz mniej, i sie dobrze czujemy, ale odchudzenie wiecej niz 3kg na takim stylu nie wychodzi. Najczęściej kończy sie to tym ze delikwent je bardzo malo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625


i jeszcze jakiś czas temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Hej!
Wklejaj jeszcze jadłospis. z rozkładem btw.

Które zdjęcie jest aktualne? Bo na drugim wyglądasz dużo lepiej niż na pierwszym, a pisałaś, że pokażesz co osiągnełaś?(a data jest z października)


Zmieniony przez - Tunrrida w dniu 2011-03-16 12:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625
to pierwsze zdjęcie jest jak zaczynałam mniej więcej rok różnicy
z jadłospisem jest gorzej staram sie przestrzegać 10 zasad zdrowego odrzywiania ale mam 2 prace które całkiem rozwalaja mi jakie kolwiek ewentualne postanowienia dietetyczne. więc staram sie poprostu jeść zdrowo. No i niestety jeśli chodzi o mnie i odrzywianie ... " Nie wystarczy wiedzy posiadać, trzeba jeszcze daną wiedze umieć zastosować"
Nie chce opisywać planów żywieniowych, których w praktyce nie jestem w stanie dopilnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć
a nie wolałabys treningu Michaiła? dziewczyny tutaj z nim zaczynają https://www.sfd.pl/-t18564.html

i wklej to co jesz do dziennika posiłków i pokaż nam, co jesz: http://dzienniki.sfd.pl/

i najważniejsze: lekturę obowiązkową czytałaś? https://www.sfd.pl/-t585708.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
No to pies pogrzebany, bo dieta jest najważniejsza i to jest zupełna podstawa. Uwierz mi, wszystko się da, ale potrzeba chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625
lektóra obowiązkowa przeczytana, oraz lektóry pomocnicze w dziale odchudzanie, odrzywianie, trening dla początkujacych . Tak jak pisałam wspierał mnie też wcześniej BodyLine więc wszelkie zalecenia zasady nie są mi obce.Jesli chodzi o trening michała, na który juz kiedyś trafiłam buszujac na forum, ma bardzo podobne załozenia do mojego, choć ja nie potrafiłam tak dobitnie tego ujać jak on. Co do dziennika postaram sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625
Ok w takim razie licze na twoją pomoc Tunrrida. Postaram sie opicać 1 dzień w jakim trybie teraz pracuje.
w poniedziałek wstaje "na telefon" że czeka na mnie dostawa, w drodze na autobus kupuje cos co da sie zjeść na przystanku jogurt naturalny z chrupkim musli lub chleb pełnoziarnisty wasa do zagryzienia podróż trwa ok godziny rozkładam towar w sklepie <nie mam przerwy bo musze sie zmieścić w ok 3-4 godzinach > jak skończe kupuje coś do zjedzenia i pędze na autobus kolejna godzina powrotu gdzie już ok 13,30 powinnam być w mojej normalnej pracy, nie raz zdąże kupić sobie coś na śniadanie <praca w markecie> gdzie przerwe funduja mi ok 16 <bo mi czas przerwy ktoś wyznacza i mam 20 minut> jeśli nie zdążyłam zrobić zakupów przed pracą robie je w przerwie czyli zostaje mi mało czasu na jedzenie ;-( ok 23 jestem w domu jestem wtedy tak wygłodniałam ze szamam to co mi w rence wpadnie ... wiem ze to przykre i straszne ale na szczęście dzień z treningiem wyglada lepiej <kiedy nie mam z rana drugiej pracy, ide na siłownie i jem płatki owsiane i jajeczko > ale ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Ja nie jestem specjalistką na tym forum. Jedyne co mogę teraz doradzić, to robienie jedzenia w pojemniki. Możesz przygotować mięso na kilka dni. Pieczone poleży chwile w lodówce, gotować gar ryżu czy kaszy i masz wtedy też na kilka dni, a jak wychodzisz pakować poracje w pojemniki. Niestety, odpowiednia dieta wymaga dostosowania się. Wszelkie dziadostwo, słodkie bułki out. Stawiasz na produkty jak najmniej przetworzone.
Napisz ten swój jadłospis, jakkolwiek by on nie wyglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2625
napisze ogólnikowo co najczęściej zdarza mi sie jadać w określonych porach dnia ... ale teraz to już jestem spóźniona do pracy ...;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
lapin, większość nas stąd spędza większość czasu w pracy lub w szkole i uwierz mi, praktycznie wszystkie nosimy pojemniki z jedzeniem.

dieta to absolutna podstawa i nie ma drogi na skróty.

ja np. też gotuje na pare dni, w międzyczasie zagryzam jajkami, serkiem wiejskim lub wheyem.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w walce z estrogenem

Następny temat

frjo w poszukiwaniu siebie - dziennik redukcyjny

WHEY premium