SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy wyjściu ze złej diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Na 1800 to ja umieram z głodu i w nocy po omacku sama siebie dokarmiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36020 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679679
deja vu
Na 1800 to stare grube baby jak ja redukują. Miej litość dla swojego ciała.


Ty tu się koleżanko nie przezywaj na siebie.

Ale poza tym to też jestem za dołożeniem kalorii. Daj swojemu ciało odżyć krucza96. Szkoda życia na głodzenie się.





Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-06-20 08:27:25
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Już poczyniłam takie kroki. I tak się zastanawiam czy np można sobie w ramach tych większych kalorii jeść więcej niż 120 g białka czy raczej jest to niewskazane?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ćwiczysz siłowo? 120 g bialka to już sporo. Kwestia, dlaczego chcesz jeść więcej białka? Bo boisz się węglowodanów i tłuszczy? Czy tak Ci wychodzi? Białko może hamować łaknienie i utrudnic podbicie kalorii. Po drugie "na masie", a tu taki jest cel duża ilość białka może hamować przyrosty. Ważne też będzie stosunek białka zwierzęcego do roślinnego.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Póki co ćwiczę sobie 3x w tygodniu z 6kg hantelkami więc nawet nie wiem czy można to nazwać treningiem siłowym (po powrocie do domu miałam zamiar powiększyć trochę asortyment). Bać się już nie boję, tym bardziej, że raczej właśnie się do nich bardzo przekonałam po włączeniu ich do odżywiania a to białko to powód jest bardziej taki że po prostu mi smakuje. Jeżeli tak sprawa wygląda to oczywiście nic kombinować nie będę i zostanie te 120 :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To ja bym na razie białka nie podnosiła. Generalnie 2 g na kg masy ciała to sporo i taka dawka jest zalecana przy treningu siłowym.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Witam ponownie :D Postanowiłam zapytać tutaj jeszcze o jedną rzecz. Zauważyłam że od zwiększenia kalorii do tych 2000 w rozkładzie B: 120 T: 60 W: 245 (reszta zapotrzebowania) na brzuchu i troszkę na twarzy pojawił się efekt tak jakby "galaretki". Nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi, ale zastanawiam się czy jest to prawidłowa reakcja organizmu. Dawno nie jadłam takich ilości węglowodanów i nie wiem jak się w tej sytuacji zachować. Czy organizm może się w taki sposób dostosowywać do nowego żywienia i mogę spokojnie ciągnąć to dalej czy jest potrzebna jakaś manipulacja np na rzecz tłuszczy? Wolę zapytać niż podjąć jakieś nieprawidłowe kroki, bo patrzę teraz na to trzeźwiej niż na początku :D

Dodam również, że mimo zmiany tak jakby kompozycji nie zmienił się obwód.


Zmieniony przez - krucza96 w dniu 2017-06-26 20:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Węglowodany wiążą wodę - to naturalny efekt. Aczkolwiek po 6 dniach jakiekolwiek manipulacje w diecie, to niepotrzebnie nerwowy ruch. Trzeba dac się organizmowi przyzwyczaić. I głowie Przecież Ty teraz "na masie jestes"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Czyli wszystko w porządku, dzięki i kontynuuję :D We czwartek wracam do domu i będę mieć dostęp do wagi. Warto kontrolować sobie raz na tydzień/dwa wagę? Czy to raczej słaby wyznacznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bardziej obwody ciała i estetykę sylwetki trzeba obserwować. Waga pomocniczo, bo u kobiet może bardzo się wahać, w zależności od fazy cyklu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening przy redukcji tłuszczu i mięśni?

Następny temat

Opuchnięta twarz

WHEY premium