SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy wyjściu ze złej diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
No i cóż, waga nie drgnęła, obwody bez zmian, tylko ta kompozycja o której pisałam się zmieniła i sampoczucie, energia na plus. Czy te 2 tysiące to dalej za mało w takim razie? Może zrezygnować na kilka dni z ćwiczeń lub jeszcze dodać kalorii? Dodam, że od wtorku rozpoczynam pracę, fizyczna ale taka umiarkowana, więc ta aktywność w ciągu dnia będzie trochę większa niż do tej pory a nie chciałabym przez to spowodować deficytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee - z ćwiczeń to nie rezygnuj. szczuplutka bardzo jesteś, jeśli czujesz potrzebę dokładania, to dokładaj bez obaw. 2000kcal to nie jest jakoś wybitnie dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Witam po czasie :) Jeżeli podchodzi to pod odkopywanie to z góry przepraszam :D
Ale jako autorka tematu chciałabym podziękować za rady wszystkim, którzy się tutaj udzielili. Niby podstawowa wiedza, ale bez niej nie byłabym w stanie wyjść z tej obsesji. Nawet nie chcę myśleć o konsekwencjach zdrowotnych, gdyby to trwało dalej (obecne badania wszystkie w normach). Dopiero dzisiaj z perspektywy czasu widzę jak ważny jest zdrowy rozsądek.

Dziś mogę z czystym sercem powiedzieć, że jestem szczęśliwa. I to właśnie głównie dzięki temu forum i dzięki Wam. Pozdrawiam :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Zdrowy rozsądek to podstawa. Pozdrowienia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening przy redukcji tłuszczu i mięśni?

Następny temat

Opuchnięta twarz

WHEY premium