SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciaganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
Witam was wszystkich :) szykuje sie do testow sprawnosciawych ktore odbeda sie za 4 mc .Moj problem polega na podciaganiu-mam slabe reca i to bardzo slabe i bardzociezko mi jest sie podciagac - moze podpowiedziely byscie mi jakies cwiczenia na silce rozwijajace te grupy miesni odpowiedzialnych za podciaganie sie ?? bo boje sie ze nie wyrobie sie do pazdziernika zeby sie bezproblemowo podciagac. Z gory wielkie dzieki :) pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
widzisz nikt tego nie zrobi bo nawet nie zajrzałes do atlasu zeby wiedziec jakie miesnie przy jakim podciaganiu pracuja
bez odbioru z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
do wyboru do koloru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
masz linka poczytaj moze pomoże ---> https://www.sfd.pl/temat251613/ WARTO POZDRO !!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
Dzieki serdeczne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
ale qrcze bardziej by mi zalezalo na konkretnych cwiczeniach ktore wzmocnaia rece pod katem podciagania sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
Wszystko jest w atlasie. Podczas podciągania pracują: mięśnie obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, najszersze grzbietu, dwugłowe ramion oraz tricepsy w mniejszym stopniu. Teraz siup do atlasu i rób cwiczenia na te właśnie mięśnie

Zmieniony przez - canert w dniu 2006-06-06 21:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kozacki avek

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
Szkoda, ze nie napisales ile razy masz sie podciagnac, ile sie podciagasz teraz, czy cwiczyles kiedykolwiek, ila wazysz i jak sie masz podciagac, do karku? do szyi, podchwytem? Miesni pracuje duzo oczywiscie nie wszystkie w jednakowym stopniu. Jesli zalezy Ci na samym podciaganiu cwicz po prostu tylko podciaganie - najlepiej w szybkim tempie. Wskazane tez bedzie zrzucenie pare kilo jesli masz troche tluszczu. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
wiec mam podciagnac sie ok 8-10 razy podchwytem.Teraz podciagam sie i to z wielkim wysilekiem 2 razy.Cwiczylem co nieco ale teraz jestem przerazony ze forma tak spadla totalnie .Mam 22 lata 196 cm 95kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
Witam,
nie bede ukrywał ze dość cienko u Ciebie z tym podciaganiem...moze poprostu cwicz podciąganie samo(możesz włączyć jakieś cwiczenia na łape itp.). Tylko ze weź sobie jakiegos partnera który pomoze Ci robić wymuszone, chyba ze chodzisz na jakas dobra silke gdzie jest tam maszyna do podciagania sie z tzw."sprzeglem"<---nie wiem czy dobra nazwa. Tam dajesz sobie tam ciezar np.10kg ktory Cie wyciska czyli Twoje rece unoszą Cie jakbyć ważył np.10 kg mniej. Rób po 3 serie na maksa czyli te Twoje dwa razy plus jakieś 3 do 4 wymuszonych, nie codziennie ale co drugi dzień. Sądzę ze po miesiącu powinny być zauważalne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
ja na początku nie mogłem się podciągnąc ani razu!!! ale po 2 tygodniach sumiennych ćwiczeń doszłem do 15!!!>> ćwicz a na pewno dasz radę!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja opowieść na masę

Następny temat

Prosto w krocze-Dla nowych

WHEY premium