SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początki treningu a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Ćwiczę od niedawna (1 tydzień - obwodowy trening) Mam w planie zrzucić brzuszek więc ćwiczę aeroby + hmb ale też chiałbym resztę ciała troszkę powiększyć bo w barkach, klatce i bicepsach jestem wąziutki.
Jakie ewentualnie brać odżywki na sam początek tej przygody czy skupić się tylko na ćwiczeniach na razie?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
dopiero zaczełeś ćwiczyć więc daj sobie spokój z odżywkami! Na początek dobra dieta, dopiero póżniej jakaś odrzywka np. kreatyna.


"Grunt to swoboda, rozrywka, i wygoda"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
dokładnie , na początku ustal dobrą diete (znajdziesz sporo porad w dziale odżywianie) i skup sie na technice cwiczen - efekt murowany , dopiero gdy
miesnie przestaną reagować i przyjdzie pierwsza stagnacja mozesz zaczac myslec o dodatkach - mysle ,że przez pierwsze 6 miesiecy powinno ci isc dobrze na sucho



Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki bardzo, nareszcie wezmę się za dietę
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
dieta + trening zapewnią Ci odpowiedniee przyrosty. Jeśli będziesz miał problemy ze spożyciem min.1,5 grama białka na kg. masy ciała to możesz ewentualnie dokupić odżywkę wysokobiałkową. Rośnij!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Zwierzu
a jaką odżywkę byś mi polecił i ile brać hmb na dobę - chcę kupić Ulitmate'a ?(ważę 77kilo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
HMB odradzam Ci zdecydowanie...chociaż nie zawsze działa na wszystkich to jest to produkt ,który w założeniu jest bardzo silny. Nie będąc hormonem, działa porzez wpływ na gospodarkę hormonalną-hamując katabolizm. Jeśli już teraz sięgniesz po niego to co będziesz brał po paru miesiącach, latach treningu?
Tym bardziej ,że efekty w tej chwili (ponieważ zaczynasz) będą podobne z jak i bez HMB.
Odżywka jaką polecam to:
1.Hi TEc Protein
2.lub serwatka WPC Treca

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
na poczatku nic sie nie bierze. Np ja mialem przez pierwsze 3 miechy cwiczenia lepsze przyrosty niz po kturymkolwiek cyklu kreatyny jakie do tej pory stosowalem. Nawet jesli diety nie bedizesz mial specjalnie dobrej to i tak efekt zobaczysz, ale dobrze ci radzom - uloz diete LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej rozumiem ale czy przez to spadnie mi z brzucha po samych ćwiczeniach? i czy jeżeli zacznę brać odżywkę przy względnym trzymaniu się diety (wcale nie jest tak łatwo jechać na diecie) to czy nie odłoży mi się na brzuszku to białko?
Ogólnie dzięki wielkie za rady już wiem dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
białko sie nie odkłada na brzuszku...generalnie to "odkłada" się tylko w mięśniach:)
Aby stracić tłuszcz potrzebne Ci są ćwiczenia aerobowe tj. np rowerek lub bieżnia 2-3 razy w tygodniu. Zacznij od 20 minut i powoli zwiększaj do 40-45 minut.Mają to być ćwiczenia o srednim poziomie intensywności, czyli zdecydowanie nie na maxa. Masz ćwiczyć tak byś przez całą sesję mógł w miarę swobodnie rozmawiać.
Proteiny się natomiast nie bój. Istnieją badania które wykazały termogenny wpływ suplementacji białkowej przed treningiem. Białko zbuduje mięśnie i spali oponkę na Twoim brzuchu...ale podstawa to aeroby.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwierzu zarówno biłko moze sie zamienić w tłuszcz jest to proces skomplikowany ale ale czesty nadmiar jakiegokolwiek ze składników powoduje przemiane w tkanke tłuszczową
Proces ten był kiedyś opisany w muscle &fitnes jest on złozony ale istnieje

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA Ultimate Nutrition

Następny temat

HMB - wyrzeźbiona sylwetka

WHEY premium