SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pocieszcie mnie!!!czy naprawde jestem pionkiem....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnien gosc sie chcial ze mna bic bo poderwalem jego kolezanke na imprezie...ja mam 15 lat a on 19, ale jest odemnie nizszy moze pare kilo ciezszy...i uwaza sie za najwiekszego byka na swiecie....podjechal do mnie na lodowisku z kumplami(wszyscy byli podpici) i chcieli sie ze mna lac...a ja poprostu wydygalem...czuje sie jak najwiekszy pionek...jak taki rasowy totalny mieczak...bilem sie juz kilka razy ale najstarszy moj przeciwnik byl rok odemnie straszy...i nigdy nie przegralem...mam strasznie slaba psychike..niewiem czemu...od wrzesnia trenuje judo....mam 5 kyu..czy po dzisiejszym dniu powinienem sie czuc jak pionek ??..i czy z mojim stazem judo moge wykozystac jakas technike...??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienki wam...kurde, hahaha.....jak bedzie chcial solowki to z nim wyskocze...ale roznie moze byc...macie SOGi..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
5 kyu w 3 miechy to szybko cos zdobywacie te pasy

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bo wczesniej trenowalem....2 lata...i troche sie przypomnialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
to ze spierdliles przed kilkoma kolesiami to oznaka zdrowego rozsadku, pomsyl co by sie moglo dziac gdybys sie z nimi zaczal nap*****lac, dostalbys, a ze kolesie podpici to do *******-i-c-y nie daleka droga, jeszcze by ci twarz potraktowali lyzwami, poskakali po tobie i dopiero bys mial frajde i bardzo prawdopodobne ze kontuzje, ktora na jakis czas by ci mogla uniemozliwic treningu

moim zdaniem nie powinienes sie czuc jak pionek

a tak poza tym to ja bym nigdy takiego pytania nie zadal tysiacom osob na SFD i mysle ze nie tylko ja

jesli koles ci dalej dokucza to ustaw sie z nim na solo (i wez swoich qmpli, bo teraz solowki dosyc roznie wygladaja)

powodzenia

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
to wygwiazdkowane to bylo "k/u/r/w/i/c/a"

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego bys takiego pytania nie zadal...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nic dodać, nic ująć g4bb3r dostałbyś SOGa, gdyby nie to, że już wcześniej Ci dałem

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
wstyd kurde, wstyd tak jak mowil poprzednik - ucieczka byla oznakiem rozsadku, nie slabej psychiki. zaangazowanie sie z Twojej strony w bojke 4 czy tam 5 na Ciebie samego to bylaby oznaka slabej, nierozwinietej psychiki . Jesli Ci zalezy to mozesz sie ustawic na solowke - co oczywiscie nie jest konieczne i musisz liczyc sie z wszystkimi konsekwencjami, typu zemsty po Twojej wygranej i inne takie (dzis niestety slowo "honor" nie ma zastosowania na ulicy w walce). A stopien to szybko zdales... btw wczesniej prawie 2 lata i wtedy juz nie zdawales? Cos pozno .

Nie jestes pionkiem kuna, jestes takim samym czlowiekiem, jak ten 19 letni palant ... tylko troche rozsadniejszym.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
nie martw sie nadejdzie twoj czas ...

Join to Fight Division

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienki wam , macie SOGI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Ej stary looz ich było kilku Bruce Lee nei jesteś to pitłeś i co było na lodowisku jak mieli łyżwy to sie mogli nimi pokroić a pozatym jesteś lepszy od tego 19 latka bo mu panne wyrwałeś i masz 15 no i te palanty były podpite to się mieli za największych koksów na świecie też takich tu mam u siebei a jak jednego zapytasz czy chce solówy albo 2 vs 1 to nagle staje sie chłop potulny jak baranek żaden z ciebei pionek "walka ominięta jest walka zwycięrzoną" ciekawy jestem jak by jego panan zareagowała jak byś jej powiedział ze w kilku na ciebei wyskoczyli.
Nie martw sie takimi idiotami mozę nastepnym razem on będzie sam a ty z kilkoma kumplami ->

--CZŁONEK MAFII SFD--
Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia dla ambitniaków
Champion

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Street Fight

Następny temat

Co sądzicie o KATA

Wiecej