SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pocące się stopy i dłonie bez powodu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
W Z O R EK
Za dużo witaminy C ....dziwne przecież ta witamina jest naturalnie wydalana z organizmu.
Musisz jej mieć bardzo dużo w posiłkach....


z samych posilkow takiego nadmiaru ktorego organizm nie jest w stanie wydali by chyba nie nagromadzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
koko810

z samych posilkow takiego nadmiaru ktorego organizm nie jest w stanie wydali by chyba nie nagromadzi?


Też tak myślę , czyli musi być dostarczana dodatkowo...może w postaci supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
tak brałem troche za dużo C powieście mnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Wątpie by mieli Cie za to powiesić poprostu ciekawa sprawa. Mogę i ja z ciekawości zapytać? ile tej witaminy C przyjmowałeś dodatkowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
brałem 5 rutinoskorbinów dziennie, wiem głupota :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
pipi94
brałem 5 rutinoskorbinów dziennie, wiem głupota :D


To wcale nie taka straszna dawka....ja czasem po ciężkich treningach brałem 1000mg vit C i wszystko było OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tyle rutinoscorbidów to nic, ja codziennie biorę 1 vit c no ale jak się niedługo skonczy to przestanę na obecny okres, a nieraz i po 6g jak mnie coś łapie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Witamina C jest jedną tych które są wydalane w całości z organizmu...i nie powinny nigdy zalegać. Chyba że Ktoś ma problem z oddawaniem moczu lub słabo się poci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Codziennie suplementuję ponad 1g vitc. Czasem pod 5 podchodzi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
to pewnie nie tylko wina witaminy C ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Puzzle" pod ciężary, power rack - czy warto?

Następny temat

Trener personalny

WHEY premium