SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pocące się stopy i dłonie bez powodu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
Od kilku tygodni zauważyłem u siebie pewien problem a mianowicie nawet gdy siedzę przed komputerem i w samej koszulce i krótkich spodenkach strasznie pocą mi się dłonie i stopy pomimo, że w pokoju nie jest ciepło.. do tego stopnia, że muszę wycierać klawiaturę z potu a pod biurkiem położyłem sobie ścierkę by co kilka minut wycierać stopy.
najbardziej jednak dokuczliwe jest to podczas trenowania. sztangi i hantle muszę smarować kredą by mi się nie ślizgały w dłoniach już przed rozgrzewką, zdarzyło mi się nawet poślizgnąć i prawie przewrócić a nawet rozjechały mi się dłonie na sztandze gdy trenowałem no i przydusiłem się podczas rozgrzewki niewielkim ciężarem
nie wiem czym to jest spowodowane, jakieś rady ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Witaj,
udaj się do lekarza na konsultację, bo na pewno aż taka potliwość to nie jest normalny stan.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
georgu
Witaj,
udaj się do lekarza na konsultację, bo na pewno aż taka potliwość to nie jest normalny stan.


Dokładnie jak napisał kolega , pasuje to sprawdzić u fachowca....może to być dolegliwość związana z układem krążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
już byłem u lekarza .. miałem mały niedobór witamin i coś tam..
teraz mam inny problem.. zapalenie żołądka wraca.. ;c
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze to tez być na jakimś tle nerwowym i nie ma na to wpływu mozesz np szałwie popijać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
pije pije. ale tak nagle nie zacznę znowu normalnie jeść..
może jakiś sposób by to nie nawracało ? mam dość tłustą dietę bo to na mnie działa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
Pamietasz jakich witamin miałeś niedobór ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Kup sobie do mycia rąk medispirant żel.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
D, B1, trochę za dużo C i coś tam jeszcze chyba było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
Za dużo witaminy C ....dziwne przecież ta witamina jest naturalnie wydalana z organizmu.
Musisz jej mieć bardzo dużo w posiłkach....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Puzzle" pod ciężary, power rack - czy warto?

Następny temat

Trener personalny

WHEY premium