SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co dzial doping?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys forum znacznie bardziej mi sie podobalo...
jak ktos prosil zeby mu rozpisac jakis racionalny cykl to robiono to.Teraz tylko goscie z***ia i zmieszaja z blotem.
Kinkong sie nie ******lil w swoich wypowiedziach tylko walil prosto z mostu teraz jakby tak troche przycichl.
Kiedys (ok 1 rok temu) mozna bylo sie elegancko wywodzic w sprawach sterydow ale teraz jak pisze mi jakis koles ze chcialby wziasc 100 metki a wy (niektórzy z was)piszecie mu ze z***ie sobie odrazu watrobe serducho mu przerosnie zachamuje mu wzrost to nie obrazcie sie ale jak to czytam to to jest lepsze niz najlepszy kawal.To prawda sterydy moga szkodzic ale tak jak inne leki.Jezeli ktos wezmie np.4 tbl. metki i mu to zaszkodzi to znaczy ze jest wrazliwy na ten lek a jezeli wezmie 50 i nic mu nie bedzie to spokojnie moze wiasc 100.Piszecie ze koks jak nie wyjdzie teraz to moze za 10 lub 15 lat,mam kumpla (obecnie ma 31 lat) cwiczy od 15 lat obecnie od okolo 8 cwiczy tylko 4 miechy przed wakacjami przy tyn oczywiscie troche koksuje ale zdrowie ma za***iste,i wcale nie choruje nawet kaszelek.Ja sam nie koksuje ale lubie (lubilem) sobie poczytac o koksach mysle ze tez zaczne ale dopiero za 5-8 lat jak juz sam bez koksu nic nie wycisne. I teraz mam takie pytanie PO CO DZIAL DOPING jak i tak nikt z was nis o nim nie pisze jedynie Scream cos tam probuje odpowiadac ale nie bardzo mu pozwalacie.To by bylo tyle sorry ze sie tak rozpisalem.
Pozdrawiam wszystkich i nara!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Prasa chciałaby nas pożreć żywcem, taka jest jej natura - agresywne\biadolące artykuły z "pani domu" czytają odbiorcy
takiego nie innego typu i wiele nie można na to poradzić.

Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gall,

Akurat juz ci odpowiedzialem w poscie SCREAMa.

Nikt tu nikogo nie wyrzuca z forum za pytania o sterydy. Niestety, wygladasz mi na kolejnego niedouczonego fanatyka. Swietnie, ze lubisz silkownie, cwiczenia, diete, itp, ze lubisz poczytac o sterydach, nie bierzesz ich. Jeszcze...
Pierwszy problem, kiedy zaczynasz pisac o kumplu, ktory bierze i ma za***iste zdrowie. I tu sie kompromitujesz.

Czy wiesz co to sa sterydy anaboliczne i jak dzialaja ? Czy masz minimalne pojecie o fizjologi ? O ludzkich hormonach ?

Swietnie, ze twoj kumpel koksuje i ma super zdrowie. Ale skad to wiesz ? Powiedzial ci ? Byles z nim na badaniach ? Zdrowo wyglada ?

To co mowisz, to stereotyp. Twoj kolega swieteni wyglada, jest umiesnoiny, potezny, itp, ale czy jest:
1. plodny ?
2. na zdrowe serce ?
3. cholesterol i cisnienie w normie ?
4. nie powiekszona watrobe ?
5. prostate w porzadku ?
6. tarczyca ?

Zauwazyles juz, ze mowimy o organach wewnetrznych, tych, ktorych nie widac na zewnatrz ? Wiesz, ze cisnienie nie boli, sterylnosc nie boli, watroba nie boli (wbrew temu, co mowia nie ktorzy), prostata moze dac o sobie znac w kazdej chwili.

Ok, no to jak z twoja ocena kolegi ? Jest ok ?

forum kulturystyka stalo sie miejsce odwiedzanym przez osoby, nie majace podstawowej wiedzy z biologii na poziomie szkoly podstawowej. zadawane pytanie jeza wlos na glowie. Jak w takiej sytuacji odpowiadac ? Uwazam, ze na glupie pytania sie nie odpowiada albo daje rownie kretynska odpowiedz.

Prosze nie mowcie mi, ze takim trzeba pomoc.

ONI SAMI MUSZA SOBIE POMOC. To nie moja wina, ze ktos w szkole spal zamiast sie uczyc, nie chce mu sie nawet poszukac informacji. Ja sie nie martwie, ze koles nie dostanie odpowiedzi i wezmie 500 metek na raz. Niech bierze, bedzie o nastepna glupia jednostke mniej. To tylko zysk dla spoleczenstwa.

W koncu napisalem nie na temat...

Jak powinny wygladac artykuly na forum ? Idealem jest:

www.anabolex.com
(sorry, nie moja wina jak ktos nie zna angielskiego)

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Gall co ty pie....lisz. Widze, ze nie czytasz szczegolowo wypowiedzi. Jezeli ktos jest bombardowany glupimi informacjami tzn. ze ten ktos popelnil jakis blad. Np. tak jak Ty, wypelniles swoj profil? Nie. To oczym chcesz gadac, o dupie Maryni. Nastepny przyklad to malolaci, ktorzy naogladaja sie filmow i chca wygladac jak Terminatorzy, a przeciez nie o to chodzi, PRAWDA CZY NIE. Sorry, nie bede narazie krzyczal, ale wkurza mnie Twoje pochopne wyciaganie wnioskow. Takze przemysl wszystko, a dopiero pozniej sie wypowiadaj.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall
moj kolega ma swietne zdrowie wiem to bo zalatwialem mu badania w szpitalu(moja dobra znajoma)zeby nie czekal w kolejkach pytasz o bezplodnosc 2 lata temu urodzila sie mu
coreczka rozumiem ze jezeli pisze jakis malolat ktory cwiczy 2 miechy nie zna podstaw treningu ani diety to mozna mu to delikatnie wyperswadowac ale jezeli ktos pisze ze jest to jego 3 czy 4 cykl pisze swoje doswiadczenia poprzednimi cyklami to powinno mu sie dac odpowiedz i uprzedzic o skutkach ubocznych
tak na marginesie krasnall to mysle ze sie znam lepiej na koksach niz 90% forumowiczow.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gall, nic do ciebie nie mam, masz swoje poglądy ale czy jesteś pewny, że wiesz więcej o koksach od innych? Bo ja nie.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
...ja sie z Gallem zgadzam w zupełnosci...

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytacie prasę?
Ostatnimi czasy staliśmy się dostrzegalni, żeby nie powiedzieć znani. Polityka, Przyjaciółka, IRON (bardzo się rozczarowałem. Czytałem Was chłopaki...)
Wszystkim chodzi o koksy. Nie rozumieją, że staramy się ludziom pomóc proponując im alternatywne, a w ostateczności mniej szkodliwe metody pozyskania ogromnych mięśni.
Ale to NIKOGO nie obchodzi. My jesteśmy źli, bo poruszamy tematy o których w szatnich mówi się szeptem.
Czy któryś redaktor zastanawiał się nad skutkami kuracji na chybił-trafił?
Znam przypadki, gdzie chłopcy po 15 lat brali dziennie po 12 tabletek metanabolu. Przekonałem ich jednak, że powinni zmiejszyć dawki. Myślicie, że posłuchali by się, gdybym powiedział - nie bierzcie?! Wyśmiali by mnie. Musiałem im "doradzić", czyli według niektórych "namawiać" do stosowania sterydów w innych dawkach. Innymi słowy namawiałem, więc powiniennem już mieć sprawę sądową...
Chore. Prawda?
Taka jest niestety w tym kraju mentalność, więc głównie dla tego boimy się "doradzać".

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Mateo masz calkowita racje, lecz to jest wina naszego ze tak powiem chorego spoleczenstwa ktore urzadza "polowanie na czarownice", ludzie poszukuja sensacji wiec gazety im ja daja pisza o narkotykach, sektach, a teraz akurat jest sezon na sterydyWynika to z malej wiedzy na dany temat i z pobierznym zapoznaniem sie z tematem przez redaktorow.Mysle iz nasze forum jest tylko pobierznie przegladane albo poprostu wyszukiwane jest haslo typu sterydy i no jak sam sprawdzalem te forum ma najwiecej trafien.Jak dla mnie jest to bledne kolo gdyz jak juz wczesniej wspominalem panuje brak rozeznania w tym temacie a skad nabyc takowa wiedze jak nie z takiego forum no i wszystko sie zamyka.....

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaTEO zgadzam sie z toba w 100%!!! Niestety "slawa" nie zawsze jest pozytywna. Nagonka na SFD dotyczy wylacznie dzialu doping i to tylko niektorych zamieszczonych tam postow (znacznie zreszta poprzekrecanych na niekorzysc). Moj kolega z silowni uparl sie zeby przykoksowac. Nie moglem w zadne sposob zmienic jego zdania. I co zrobilem? Wydrukowalem mu pare artykulow z kulturystyka.pl i kilka postow z SFD. Jak juz sie uparl zeby brac to niech to robi umiejetnie a nie na chybil-trafil! Po to jest ten dzial! Gall watpie zeby twoj kolega mial "za***iste" zdrowie. Nie pisz glupot. Jak znasz sie na sterydach jak malo kto to powinienes znac rownie dobrze ich skutki uboczne. Ciekawe jakie badania twoj kolega przechodzil? Wzroku? Sluchu?. Zeby sie wypowiadac na temat zdrowia trzeba przejsc kompleksowe badania krwi, USG i jeszcze pare innych. To ze twoja znajoma posluchala jak mu pluca pracuja i orzekla, ze jest zdrowy swiadczy to tylko o niej i braku jej kompetencji...

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwierzo: po pierwsze to nie obrazaj mojej znajomej!!!
Po drugie skad mozesz wiedziec jakie badania zostaly przeprowadzone.Ona wcale nie robila wszystkich badan tylko zlecila je innym lekarzom.Przedstawie Ci teraz jakie badania miał przeprowadzane: echo serca(dokladniejsze jest od EKG) analize moczu i badanie ultrasonograficzne jezeli chcesz to Ci wszystko opisze bo jest tego duzo i strasznie mi sie nie chce.Wzialem od niego te badania i mam teraz na biurku.
A teraz z innej beczki.Zapomnialem dodac w pierwszym artykole,ze oprocz Was ucichl takze Greg Zulak.Przytocze Wam teraz cytat z magazynu Muscle maj 1999 "Czesto w tej rubryce piszesz o swoich doswiadczeniach ze sterydami.Czy zalujesz tego, czy zrobilbys to jeszcze raz?" a teraz najlepsze-wypowiedz Grega "Jedna z rzeczy, ktorych najbardziej zaluje to, ze nie zaczalem uzywac sterydow duzo wczesniej" Dalej opisuje dlaczego je bral jednak ta wypowiedz mi sie najbardziej podoba!
Basic mysle ze od wszystkich nie ale od wielu napewno sie znam lepiej na koksach!
Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
witam
czytam i chce odpowiedziec
Jak wiekszasc starej gwardi wie,zjadlem i wstrzyklem w siebie ,wiecej jak niejeden zawodowiec,chlubom to nie jest ale tez nie rozpaczam.
Sprawa zdrowia jest wzgledna,powiem na wlasnym przykladzie,3 lata brania,efekt,troche masy i sily,ogulnie jest cool,gorzej po cyklu jak sie schodzi i nie weznie sie clomidu i biogonadylu,****ica czlowieka chce zlapac.
Zdrowie, panie i panowie,moje badania wykazaly zdrowe organy wewnetrzne,nieprzerosnietom prostate,ani watrobe,cisnienie 130/80 ,serce norma bez przerostu,czasem nie ukrywam wybuchy agresii,ale mozna nad tym zapanowac.
dla sprostowania chce tylko dodac ze moj ostatni cykl,ktory wlasnie koncze,to 20 testosteronu cypionatu 250,40 omnadrenu 250,100 tab metandienonu,plus oczywiscie dieta ,trening,regeneracja i ani kropli alkocholu(piwa tez)
ani tytoniu.
Po latach stosowania doszedlem do wniosku,ze sprawa koksu ma sie ruznie do organizmow,ja np nigdy nie mialem gynomsati,przy dawkach testosteronu poterznych,nie stosowalem nolvadexu,a znam osoby ktore po 50 tab mety wyladowaly na wewnetrznej.
Mam tez swiadomosc ze sterydy mogom dac znac o sobie w kazdej chwili,ale tak samo moze dac o sobie znac np:wypadek samochodowy.
Ja proponuje kazdy cykl przemyslec zaczac od dawek malych ,ale z wielu rodzajow koksow,gdyz nie kazdy testo dziala tak samo na osoby,ja np nie biore duzo mety 100 norma na 2 miesiace,gdyz wiem ze dziala ona na mnie bardzo slabo,tak samo decka,natomisat omnadren i propionicum jest dla mnie czyms naprawde godnym uwagi,ale juz prolongatum i cypionat sa mi odlegle w dazeniu do masy,dlaczego , sam nie wiem poprostu taki mam organizm,podobne efekty z masom mam po zastosowaniu hgh i insuliny,dzialajom na mnie idealnie,a na kogos zadzialajom wiekszom szkodom niz dobrem.
Dlatego zawsze bylem zwolennikiem sprawdzania na sobie wielu srodkow i eliminowania tych ktore nie sa godne uwagi ze wzgledu na wieksze zlo,a stosowaniu tych ktore przynajmniej 1;1 dajom efekty pozytywne i negatywne.
pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Aha jeden z zawodowcom Matarazzo zjadal dziennie po 20 tab clenbuterolu,plus calom garsc metanabolu i nieliczone dawki testo i parabolanu,jego badania co do zdrowia tez sa imponujace i wielu ludzi zaskoczyly.



Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parabolan

Następny temat

znowu metanabol

WHEY premium