SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

połączenie kick boxingu i siłowni

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
od 5 lat chodzę na siłownie , zdobyłem sporą mase ciała 74kg na wzrost 170cm ale muszę przyznać że nabrałem troszkę tłuszczu w okolicach brzucha i na twarzy , od tygodnia chodzę na kick boxing i przestałem chodzić na siłownie do mojego klubu ponieważ mam możliwość treningu KB i na siłowni, chodzi mi głównie o start w zawodach po jakmiś czasie i zrzucenie tłuszczu aby uwidocznić mięśnie , na KB zapisałem się również ze względów kondycyjnych , siłownia niewyrobiła mi niestety kondycji a ćwiczyłem głównie na masę i siłe i teraz moje pytanie czy po 15 minutach treningu KB mogę isc na siłowine ? ponieważ jest ona w tym samym klubie i czy stracę przy tym troszke tłuszczu i wyrzeźbię mięśnie ? diete stosuję od pół roku staram się jeść podczas treningów sporo białka (tuńczyk i jajka) oraz unikam węglowodanów po 22 chociaż jest ciężko , czekam na odpowiedzi

daj soga będzie lepsza pogoda :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
Tiger to napój energetyzujący, nie izotoniczny.
https://www.sfd.pl/napoje_typu_tiger,_powerade_i_ich_uzupełnianie_wody-t356963.html

Zmieniony przez - Urus w dniu 2009-06-29 12:08:32

Wygrywamy z pokorą, przegrywamy z honorem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
chodziło o to czy zaraz po treningu kickboxingu mogę pójść na siłownie ?? i czy mogę kupić Carbo na uzupełnienie węglowodanów po trenignu KB i po siłce

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290




gdzieś na tym forum było podobnych parę tematów i jeśli dobrze pamiętam to lepiej sztuki walki i siłkę robić w inne dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
czytałem ale niemam możliwości moje zajęcia to
poniedziałek-Boks,wtorek-Kickboxing,czwartek-KickBoxing

i myślę że 2 razy w tygodniu po Kickboxingu poszedł bym na siłownie zrobić podstawowe rzeczy tzn klatke, barki,biceps,triceps,nogi,brzuch, mam możliwość treningu w domu ponieważ mam skręcane hantle , jednak niemam sztangi dlatego chce iść na siłownie po treningach ,zależy mi na poprawieniu swoich możliwości w Kickboxingu - wytrzymałość ,rzeźba, kondycja , mase mam zdjęcie na profilu wykonane rok temu :)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Możesz iśc na siłownie od razu pod treningu jednak to zalezy od Ciebie czy bedziesz jeszcze w stanie.Na siłowni polecam robic trening obwodowy ,tak aby był zbliżony do wysiłku w czasie walki.Zadbaj o regenerację i dietę i bedzie ok.Lepiej jednak robic siłownie przed treningiem bo po treningu moze juz być cienko z Tobą

Zmieniony przez - Mihau kb w dniu 2009-06-28 17:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
a czy przed kickboxingiem mogę wypić Max Carb żeby mięć wiecej energi podczas wysiłku i zaraz po treningu KB , przed Siłownia i po siłowni ? siły będe miał ale wiadomo że niebęde podnosić dużych ciężarów tylko takie jakie wystarczą do Obwodówki :) poczytałem o tym treningu i muszę przyznać że ciekawy ,mam nadzieję że pozbęde się tłuszczu

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
https://www.sfd.pl/[ART]_Siłownia_i_siła_fizyczna_w_sportach_walki-t407439.html -> podstawa

carbo jak najbardziej możesz pić przed, w trakcie i po treningu w końcu po to jest - skądś organizm musi pobierać energie jak już jedzie na rezerwie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
problem w tym że mój trener na KB i boksie niepozwala pić wody ani nic ;) no chyba że ktoś już naprawdę wytrzymać nie może, dzięki za linka zabieram się za czytanie Pozdrawiam, Sog ;)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
problem w tym że mój trener na KB i boksie niepozwala pić wody ani nic


zmień trenera ale przedtem zapytaj go, czemu to odwadnianie ma służyć?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
czy ja wiem zmień trenera hmm byłem na innym kick boxingu to zajęcia trwały 1,5h i niebyło czegoś takiego jak odpoczynek czy napicie się wody , ps. mój trener to Zbigniew Prych ten Pan wyszkolił mistrza świata Eliasza Jankowskiego :)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dobra, ja tam sie trenerom w kompetencje nie zamierzam wcinać - ale naprawde nie widze dobrego powodu, żeby tak katować ludzi podczas i tak intensywnego wysiłku fizycznego

jeśli przeczytasz ten temat podwieszony, który wkleiłam, zajrzyj też do "Najważniejszych postów działu" - też powinieneś znaleźć coś ciekawego, jeśli nadal będziesz mieć pytania

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wygrałem i co dalej?

Następny temat

Książki na temat Taekwondo

WHEY premium