SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

plucie krwią po trenie!!

Wysłana -
siemanko.
Pół roku temu skończyłem bić trena (z propem, 12 tyg) był odblok badania wszystko idealnie wróciło do tych samych wartości co przed cyklem, jednak od tamtej pory średnio raz na 5 dni po przebudzeniu pluje krwią a raczej ślina zabarwiona krwią... jestem po zdjęciu rtg z którego wynika iż na moim lewym płucu są zagęszczania plamiste, zrobiłem dziś badania krwi i moczu i czekam na wyniki ponadto we wtorek mam wizytę u pulmunologa.. w tym momencie biorę antybiotyk ponieważ w płucach jest przewlekły zapalenie.. mam nadzieję że krew jest z zapalenia płuc jednak nie jestem pewny czy aby tren nie jest przyczyną tego problemu.. miał ktoś kiedyś podobne objawy i może cokolwiek więcej napisać? dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zapewne standardowa infekcja.
Wysłana -
niby tak ale czasami potrafię tak mieć 5 dni z rzędu potem 5 dni przerwy.. i znowu, czasem ślina jest zupełnie czerwona i trwa to już około polroku... mam nadzieję że jest tak jak piszesz..
Wysłana -
jonjones
i czekam na wyniki ponadto we wtorek mam wizytę u pulmunologa.. w tym momencie biorę antybiotyk ponieważ w płucach jest przewlekły zapalenie.. mam nadzieję że krew jest z zapalenia płuc

jesteś w trakcie leczenia antybiotykiem we wtorek masz wizytę u specjalisty nie bardzo rozumiem co forum ma Ci pomóc w takim przypadku
Wysłana -
super dzięki
Wysłana -
Problem może też dotyczyć gardła/zębów/dziąseł. NIe tylko płuca, szczególnie kiedy to po nocy zauważasz.
Wysłana -
Ja mam tak co noc jak się obudzę i idę się odlać to pluję śliną z krwią. Dziąsła.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź