SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plany na nowy sezon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
Ominalem diete w ankiecie bo nie znam dokladnego rozkadu ile czego dokladnie jest.Poprostu wiem przy jakiej ilosci jedzenia tyje lub chudne i sobie w zaleznosci od celu operuje ww.
Juz powoli zaczynam myslec o kolejnym sezonie i w tym roku chcialbym mocno uderzyc.Cel to sila i dobrej jakosci masa.Mysle nad 3 cyklami
I sierpien -wrzesien - srodki to prop + wins
II grudzien styczen luty -srodki enan+deca+meta
III maj czerwiec lipiec -srodki to omo/enan+bold+meta ewentualnie przedluzenie na prop+ wins.
Troche chyba przerwa za krotka miedzy 2 a 3 cyklem.Moze macie jakies lepsze pomysly jak mocno uderzyc i zrobic ze 2-3 mocne cykle.Prosze o sugestie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 90

Wzrost: 183

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: nie wiem

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: 2 cykle
jeden prop+wins na redukcji
i enan +npp


Trening: 4 tyg split

Cel cyklu: sila i masa dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: rok

Poziom BF%: 16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do tycia

Stan zdrowia: bez zastrzezen

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie ma

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): 135

Martwy ciąg (MAX): 190

Przysiad (MAX): nie robie na duzychc ciezarach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
na wiosne zrobił bym jeden długi cykl 8-9 tyg dla deki i boldka to za mało nie rozkręcą sie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Takie palowanie nie ma zbytnio uzasadnienia - a jeszcze 3 cykle do przodu...
Ustalisz co i jak a już na pierwszym bądź po pierwszym mogą następić większe bądź mniejsze zmiany.

Planuj jeden cykl - efekty / wnioski / - kolejny itd...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
znaczy deka w tamtym cyklu jakies 11-12 tyg bedzie ,tydzien krocej od testa oczywiscie.
a w drugim faktycznie jak cos to boldka pociagnalbym przez 12-14 tyg.
Chodzi mi o taki ogolny zarys roku,jak to dobrze i efektywnie rozplanowac.Wiadomo ze w trakcie moge cos zmienic ale tak sobie probuje to sobie zaplanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
moze mi sie wydawalo ale zazwyczaj daje sie testa dluzej niz deke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
napisalem wyzej wyraznie ze deka 11-12 tyg tydzien krocej od tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
przepraszam moje niedopatrzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
to moze zapytam inaczej.Mniej wiecej taki mam pomysl na przyszle cykle i bede staral sie tego trzymac chyba ze cos podpowiecie.
Czy przerwa miedzy 2 a 3 cyklem nie bedzie za krotka?Cykl bedzie trwal jakies 3 miesiace a przerwa tylko 2.Czy ewentualnie przez te 2 miesiace moglbym pojechac clen 5 on 2 off i to jakos zniwelowaloby ta krotka przerwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
po cyklu clen pomoże się szybciej oczyścić tak więc jak najbardziej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
czyli w tym przypadku 2 miesieczna przerwa po 3 miesiecznym cyklu moglabybyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna.. w ktorym kraju dostane w aptece?

Następny temat

wino clen deca

WHEY premium