SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy na 40 w łapie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
Witam mam mały problem ćwicze juz rok na siłowni co prawda są postepy ale w łapie krucho mam 35-36 czsem po treningu zdarzy sie 37 mało reka wogule nie rośnie totalna pałza mam robic teraz cykl cll pump+mono potrzebuję jakiś plan treningowy na wiecej w łapie z góry dzieki
PS waże 77 kg przy wzroście 174cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2282
tydzień 1 i 2
poniedziałek
klatka 8-10serii
łapy 1

środa
łapy 2
nogi 8-10serii

piątek
plecy 8-10serii
barki 8-10 serii
łapy 3

tydzień 3
pon
klatka 10-12s

wtor
plecy 10-12s
barki 8-10s

czwartek
łapy 4

piatek
nogi 10-12s

tydzień 4
poniedziałek
klatka 10-12s

wtorek
plecy 10-12s
barki 8-10s

środa
łapy 5

piatek
nogi 10-12s

sobota
łapy 6

łapy 1
-pompki na poręczach 2x8-10
-wyciskanie francuskie od czoła leżąc sztangielkami 2x8-10
-uginanie ze sztangielkami na skośnej ławce 2x8-10
-uginanie ze sztangielką w oparciu o udo 2x8-10
łapy 2
-uginanie ze sztangą 3x8-10
-uginanie ze sztangielkami chwytem młotkowym 2x8-10
-wycis francuskie sztanga od czoła leżąc 3x8-10
-prostowanie na wyciagu 2x8-10
łapy 3
-wyciskanie na ławce poziomej podchwytem 2x8-10
-wyciskanie na ławce poziomej wąskim chwytem 2x8-10
-uginanie na modlitewniku ze sztanga 2x8-10
-yginanie oburacz na wyciagu-bramie 2x8-10
łapy 4
-wyciskanie waskim chwytem na maszynie shmitha 3x4-6*
-prostowanie na wyciagu 3x4-6**
-uginanie ze sztanga siedząc od dotkniecia ud 3x4-6
-uginanie na modlitewniku ze sztangielką 3x4-6**
łapy 5
-prostowanie na wyciagu jednoracz podchwytem 3x10-12
-wyciskanie na poziomej waskim chwytem 3x6-8***
-uginanie na modlitewniku sztanga łamana 3x6-8
-uginanie ze sztangielkami(dwa razy zmniejszajac ciężar w serii) 3x8-12
łapy 6
-uginanie z łokciem opartym na udzie 3x10-12
-uginaie ze sztangą 3x6-8***
-wyciskanie wąskim chwytem sztangielkami 3x6-8
-prostowanie na wyciagu uchwyt z grubej liny(dwa razy zmniejszajac ciężar w serii) 3x10-12

*-zrób 2 serie z wiekszym obciazeniem od połowy ruchu w górę i 1 serie w pełnym zakresie ruchu z mniejszym ciezarem
**-rób tylko serie negatywne, ktos pomaga podnieść ci ciezar ty opuszczasz go pod kontrolą, po ostatniej serii zmniejsz ciezar o połowe i zrób tyle ruchów ile mozesz
***-po upadku w ostatniej serii zmniej cieżar o 30% i zrób tyle ruchów ile mozesz
/plan Radka Słodkiewicza
mi po tym planie poszedl cm w lapie!
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
nie za wcześnie na taki ostry plan

zrób tak:
1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc - regresja (robię od 4treningów - wchodzi niesamowicie).Napiszę na swoim przykładzie bo nie chce mi się tłumaczyć

6x50kg
8x40kg/42,5kg
10x30kg/32,5kg
12x25kg

2.Młotki
progresja 10-8-8-6

3.Modlitewnik
regresja jak w 1.

i tyle starczy.

pozdro

p.s.Ważne żeby w każdej serii (zwłaszcza w pierwszym ćwiczeniu dać z siebie 120%).

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
kolega mi proponował łączone serje straszne spina łape prubowałem ale też mam motyw z strasznie wąskim bicepsem mozna powiedzieć ze idzie do góry a nie na boki. teraz staram sie cwiczyc uginanie młotkoweale nie bede sie supiał na bicu tylko na tricepsie przecierz to 1/3 reki 3 głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
grzegorz01:

Chłopie - a czy Tobie się czasem zbytnio nie pospieszyło? Ćwiczysz ledwo rok i chciałbyś już mieć 40 w bicepsie? Pewnie po 2 latach będziesz chciał 50, a po trzech 60?

1-2 lata stażu to ciągle początkujący w tym sporcie, już jedziesz na stackach i różnych "pumpach", a założę się, że nie potrafisz wykonać
prawidłowo połowy ćwiczeń, które robisz na treningach.

Nie radzę kombinować jak koń pod górę tylko przyjrzeć się diecie i temu w jaki sposób robisz trening. Jak po roku stażu nafaszerujesz się chemikaliami i rzucisz na zbyt ciężkie treningi - to dopiero zobaczysz stagnację. Wtedy już prosta droga do ciężarówki koksu, a potem na śmietnik.

Radzę się uzbroić w cierpliwość, i nie przeginać z własnym organizmem. Jeżeli nie idzie ci masa to znaczy, że organizm chwilowo nie widzi potrzeby by ją powiększać.

juby90 - myślisz, że jest rozsądne by człowiek z rocznym stażem ćwiczył planem Słodkiewicza? Niedługo będziecie polecali trening Colemana dzieciom w przedszkolu (bez urazy).

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-05 20:45:39

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
cwicze bez przerwy przez rok wczesniej tez cwiczyłem. i sam sie przekonałem ze nie umiem cwiczyc teraz sie to zmieniło siłownia najwarzniejsze pomieszczenie w moim domu wszystko sam robiłem i w ten sposób sie człowiek uczy.
przed tem to było machanie cierzarem. a teraz sa postepy np w wyciskaniu 105kg mysle ze niźle jak na mój starz w siłoni
tylko sie borykam z łapami bo sa nieproporcjonalne do mojej postury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no to jak bez przerwy to slicznie, a znasz takie powiedzenie jak regeneracja ?

Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
moze bez przerwy chodzi mu o to ze bez dłuzszych przerw spowodowanych lenistwem, brakiem czasu itp. a nie odrazu ze ciegle przez rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
chodzi mi o regularne cwiczenie chyba krzdy ma jakisc problemy ze znaleźieniem czasu
leń też czasem wkracza w ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja tam jakos uczulony jestem na takie słowo bez przerwy..

CZeść/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A wiesz, Don, że ja nigdy nie robiłem żadnych jakichś "regeneracji"?
Zawsze dawałem z całej siły

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do oceny...

Następny temat

Lekkaatletyka

WHEY premium