SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy dla 16 szkieletora:P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
witam wszystkich na forum. Jest to moj pierwszy rozpoczęty temat:)jestem całkowicie zielony w tym temacie więc prosze o wyrozumiałość. Mam 16 lat wzrost 185cm waga 74kg(niby wszystko wporzo) ale wyglądam jak szkieletor:P
Tzn na nogi nie moge aż tak narzekać(są tacy co mają chudsze) ale góra to masakra, same żebra. No i jak się pewnie domyślacie chciałbym to zmienić:)Nie mam dostepu do siłowni czy sprzętu:/ narazie chciałbym zacząć od treningu domowego. Dlatego prosze o napisanie mi jakiegoś dość skutecznego planu treningowego, który poprawi moją sylwetkę. Wiem że mieśni nie zdobywa sie w miesiąc, uzbroiłem sie w cierpliwosć:)
PS. Sorry za jakies bledy zwiazane z układaniem pytania, moze sie za duzo rozpisalem czy cos) a jak czegos waznego nie podalem to napiszcie, zaraz uzupełnie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Dietke bs mysial trzymac zeby do czegos dojsc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
dzieki :) tylko kurcze z tą dietą nie za bardzo wiem co i jak. Czyli zwykłe jedzienie nie wystarczy(dodam że na obiady chodze na stołówkę w szkole a tam nie za bardzo moge sobie zamówić dania do mojej diety, mimo to dają tam różnorodne jedzonko, duzo miesa salatek itd codziennie co innego:P zawsze rano jem talerz zupy mlecznej czesto jadam też jajecznice). Dlatego jeżeli już miałbym stosować się do jakiejs diety to raczej nie moge w niej uwzglenic obiadow:/ A no i chciałbym podkreślić ze narazie nie mysle o super sylwetce kulturysty, chcę po prostu troche zmężnieć i to wszystko.
I mam jeszcze jedno pytanie: czy możliwe jest ze za rok dwa moje ciało samo z siebie stanie sie mężniejsze(moze glupio to napisalem ale czesto jako pocieszenie slysze "nie martw sie jeszcze zmezniejesz") moze jestem taki szczuply bo ciągle sie rozwijam itd. no nie wiem napiszcie co o tym myslicie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
WIesz moge Tobie dac linki do roznych diet itp ale skoro nie bedizesz sie do tego stosowal za bardzo to wejdz na forum w odzywianie i poczytaj tak mneij wiecej posty zebys wiedzial co jesc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Proponuje zakup podstawowego sprzetu-lawka z regulacja, hantle, sztanga i obciazenie, drazek-bez tego bedzie ciezko. Narazie mozesz cwiczyc treningiem domatora ale jakis super efektow sie nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
No na początek zacznij jeść na prawdzimy chop i tyle jesteś wysoki to wiadomo że nie spuchniesz od razu, ja też cały czas pracuje nad jakąś tam masą i powoli powoli co tam rośnie. Także jeśli nie masz możliwośći wyboru diety ponieważ jadasz na stołówce, to najzwyczaniej w świecie jedz dużo ryżu(np z owocami albo z jogurtem), makaronu(np z serem), ryb. No i ćwicz chłopie ćwicz bo nis samo nie urośnie. Pompeczki w domku na klate jak na początek, brzuszki zebyś od tego ryżyu za bardzo nie popuchnął , zamontuj drążek i do dzieła. W późniejszym stadium jak Ci sie to spodoba to pomyślisz o siłowni.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Dla 17 Latka.

Następny temat

ach te biodra...:)

Wiecej