SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam rok za soba na silowni moje pytanie czy ten plan bedzie ok










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2940
Może więcej informacji by się przydało, do czego ten plan ma służyć?
Jak dla mnie jeśli do budowania masy i siły to za dużo ćwiczeń, a za mało serii.
Dzień "Nogi" jak dla mnie słabizna - dla kogoś kto myśli że, jak zrobi przysiady to już może mieć wywalone na resztę :D
Nigdy tego nie rozumiałem jak na klatkę dawać 14 serii, a na uda 11, gdzie uda to 3x większy mięsień i 3x silniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 822
ma to byc plan na mase,nie ktorych ciwiczen i tak nie wykonuje ponieważ trzy lata temu mialem zabieg na przepukline i lekarz powiedzal mi ze bym unikal cwiczen angarzujacych tzw tlocznie brzuszna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Załóż temat w dziale Trening dla początkujących, wypełnij ankietę i tam daj do oceny swój trening.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy bolą - "mobilizacja rozciągania"

Wiecej