SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
jak dobierać rutyny na madbarz routines
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
Pszepraszam nie napisałem o tym odrazu ale moim celem jest zwiekszenie ilosci serii w pompkach i podciagnieciach jestem poczatkujący. i nwm czy można np. łaczyc rutyne na biceps i klatke ze na zmiane bym cwiczyl i ile tygodni wykonywac jedna rutyne.I co pozniej jaka znowu rotyne wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Ja pierdziele kto mi powie o czym oni piszą????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wycwiel -to proste-pyta się o ile może zwiększyć liczbę serii na pompki i drążek i czy może to robić naprzemian :)

Jakiś nietutejszy pewnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wpisz w Google rutyny madbarz a znajdziesz co chcesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt Wszystkim tu obecnym Maniakom Sportu :)

Następny temat

Sylwestrowy,Błyskawiczny Konkurs na najsilniejsze "core"

WHEY premium