SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
Witam chciałbym sie poradzić kogoś o to czy mogę robić każda partie ciała 2 razy w tygodniu raz juz miałem taki plan i czułem sie dobrze wszystko było ok , między każda partią są 2 dni odpoczynku do tego 6 razy w tygodniu godzina rowerku na wieczór ( chce spalić tłuszcz z brzucha ) Mój plan wyglądał by tak:
Poniedziałek - wolny
Wtorek - Barki nogi kaptury ( godzina cardio )
Środa - Klata tricieps ( godzina cardio )
Czwartek - Plecy biceps ( godzina cardio )
Piątek - Barki nogi kaptury ( godzina cardio )
Sobota - Klata triceps ( godzina cardio )
Niedziela - Plecy biceps ( godzina cardio )

Wiem ze dla niektórych to może być za dużo ale ja juz raz sprawdzałem te metodę i było super ale dużo ludzi mówiło mi ze zle robię ponieważ regeneracja i nie wiem czy zostać przy tych 3 treningach siłowych czy mogę je powtarzać i 6 raz w tygodniu trening siłowni z góry dzięki za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
A daj jakieś informacje o sobie żeby było łatwiej coś doradzić. Łatwiej będzie jak dasz info .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
jestem teraz na etapie 6 godzin tygodniowo cardio schudłem juz ok.10 ćwiczę na siłowni juz regularnie 5 miesiąc 2 razy dziennie białko mam przerwę od kratyny . Co dokładnie mam opisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Najlepiej jak byś opisał staż, wiek, wagę, jak wygląda trening siłowy w całości i jak wygląda przestrzeganie diety

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
A więc moja przygoda zaczęła sie 3 lata temu wtedy kupiłem pierwsze hantle ławeczkę sztangę przez te ostatnie 3 lata chodziłem od siłowni do siłowni były czas gdzie chodziłem na siłownie był czas ze trenowałem w domu od 5 miesięcy chodzę na siłownie mam 19 lat wag 100 kg , Mój trening siłowy np. Klatka 4x12 maszyna hamer 4x12 sztanga ławeczka prosta 4x12 hantle laweczka prosta 4x12 hantle ławeczka skośna w górę i zależy czasami ławeczka w dół a czasami rozpiętki a teraz bym chciał robic jak bym robił 2 razy w tygodniu to np jednego dnia bym robił wyciskanie klatki prosta ławka z góra i drugiego dnia np. rozpiętki i dolna ławka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
co do diety to jem regularnie 4 razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
To mógłbyś się zainteresować planem treningowym z podziałem push pull. Wówczas każdą partię robisz 4 razy w tygodniu i możesz oprzeć plan na podstawowych ćwiczeniach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 96
W takim razie nie mogę robić ? tych 6 ? i między każdą partia 2 dni odstępu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
6 sesji w tygodniu to za dużo, chyba ze jesteś na bombie. 4 są optymalne i wtedy nie trzeba kombinować, góra/dół ciała lub push/pull. Dla naturala jedna z lepszych opcji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Satyrson
W takim razie nie mogę robić ? tych 6 ? i między każdą partia 2 dni odstępu


Co za dużo to nie zdrowo. Sporo treningów można robić ale ich ilość trzeba dopasować do aktualnego doświadczenia i potrzeb. Więcej niż 4 Ci nie potrzebne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] padme

Następny temat

Trening na Reduckji do ocenki

WHEY premium