SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 96
Siema chciał bym sie podpytać czy mogę stosować do tego planu dodatkowo co dziennie godzinę cardio (rowerku) na wieczór czy mogę tak dodać sobie cardio co dziennie na noc ? chce szybko spalić tłuszcz biorę dodatkowo jeszcze spalacz :) z góry dzięki za odpowiedz PS. mój wzrost to 182 waga 104 kilo w pasie mam 106cm
Poniedziałek Wolny
Wtorek - barki kaptury nogi (cardio)
Środa - cardio (cardio)
Czwartek - Plecy biceps (cardio)
Piątek - cardio (cardio) W piatek robię dodatkowe barki i kaptury bo chce je troche bardziej rozbudować
Sobota - Klatka triceps (cardio)
Niedziela - cardio (cardio)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
zapomniałeś kompletnie poruszyć najważniejszą kwestię. Kwestię odżywiania. Co z odżywianiem? Jak ono wygląda?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Dałbyś kompletną ankietę wypełnioną bo niewiele o Tobie wiadomo. Jak cały plan wygląda. Bo niewiele napisałeś

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intensywny trening obwodowy na redukcje

Następny temat

Trening 5x5

Wiecej