SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

plan roczny na mase - prośba o sprawdzenie - specka na poślad

Wysłana -
Natalijka to a chyba do Ciebie będę się zgłaszać po trening :P Haha zawsze coś wykombinujesz. Mnie by się chyba nie zregenerował poślad w takiej częstotliwości, ale chyba znasz swoje ciało :)
Wysłana -
Panie u najbardziej znanego ''pośladkowego trenera'' trenują pośladki 3-4 w tygodniu bazując na hip thrustach, ciagach, przysiadach i całej masie ćwiczeń asystujących

iiii dupki rosną

osobiście też bym mogła spokojnie trenować tę partię co trzy dni

A plan jak zwykle profesjonalnie i skrupulatnie opracowany. Cała Natalia

Zmieniony przez - missInvincible w dniu 22/03/2018 18:10:12
Wysłana -
Własnie wiem że u GluteGuya to one tyraja poślad kilka razy w tyg :D tak już mam , jak juz układma plan to muszę go opracowac od A do Z. ROzkaldając na czynniki pierwsze , rozważająć każdą serie, każde powtórzenie i jeszcze zaplanowac progresje na kilka tyg do przodu. Bez tego nie ma zabawy :D
Wysłana -
Na szczęście ja nie jestem najbardziej znanym "pośladkowym" trenerem i mogę mieć inne podejście.
Wysłana -
Ale zdajecie sobie sprawę, że specjalizację najczęsciej wykonuje się przez maksymalnie 8-10 tygodni po czym powraca się do normalnego treningu na conajmniej kilka miesięcy ? Wtedy mięsnie rosną na skutek hiperkompensacji. W innym wypadku zajedziesz te swoje pośladki.
Wysłana -
natalijka
Własnie wiem że u GluteGuya to one tyraja poślad kilka razy w tyg :D tak już mam , jak juz układma plan to muszę go opracowac od A do Z. ROzkaldając na czynniki pierwsze , rozważająć każdą serie, każde powtórzenie i jeszcze zaplanowac progresje na kilka tyg do przodu. Bez tego nie ma zabawy :D

Tak, ale w przypadku tych kilku sesji objętośc jest mała.

W Twoim planie posladki pracują przy większości ćwiczeń: zarówno na dwugłowe, czworogłowe jak i odwodziciele (ginekolog, odwodzenie z linką to również ćwiczenie na pośladkowe).
Wysłana -
ronie220
Ale zdajecie sobie sprawę, że specjalizację najczęsciej wykonuje się przez maksymalnie 8-10 tygodni po czym powraca się do normalnego treningu na conajmniej kilka miesięcy ? Wtedy mięsnie rosną na skutek hiperkompensacji. W innym wypadku zajedziesz te swoje pośladki.

plan generalny wrzucałam
specka na dupke 5tyg
potem 7tyg - 'zwykłych treningów'
znów specka na dupke 5tyg
i 7tyg zwykłych
Wysłana -
No wtedy ma to jakiś sens Próbuj.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź