SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan roczny na mase - prośba o sprawdzenie - specka na poślad

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Natalijka to a chyba do Ciebie będę się zgłaszać po trening :P Haha zawsze coś wykombinujesz. Mnie by się chyba nie zregenerował poślad w takiej częstotliwości, ale chyba znasz swoje ciało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Panie u najbardziej znanego ''pośladkowego trenera'' trenują pośladki 3-4 w tygodniu bazując na hip thrustach, ciagach, przysiadach i całej masie ćwiczeń asystujących

iiii dupki rosną

osobiście też bym mogła spokojnie trenować tę partię co trzy dni

A plan jak zwykle profesjonalnie i skrupulatnie opracowany. Cała Natalia


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 22/03/2018 18:10:12

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Własnie wiem że u GluteGuya to one tyraja poślad kilka razy w tyg :D tak już mam , jak juz układma plan to muszę go opracowac od A do Z. ROzkaldając na czynniki pierwsze , rozważająć każdą serie, każde powtórzenie i jeszcze zaplanowac progresje na kilka tyg do przodu. Bez tego nie ma zabawy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Na szczęście ja nie jestem najbardziej znanym "pośladkowym" trenerem i mogę mieć inne podejście.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ale zdajecie sobie sprawę, że specjalizację najczęsciej wykonuje się przez maksymalnie 8-10 tygodni po czym powraca się do normalnego treningu na conajmniej kilka miesięcy ? Wtedy mięsnie rosną na skutek hiperkompensacji. W innym wypadku zajedziesz te swoje pośladki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
natalijka
Własnie wiem że u GluteGuya to one tyraja poślad kilka razy w tyg :D tak już mam , jak juz układma plan to muszę go opracowac od A do Z. ROzkaldając na czynniki pierwsze , rozważająć każdą serie, każde powtórzenie i jeszcze zaplanowac progresje na kilka tyg do przodu. Bez tego nie ma zabawy :D


Tak, ale w przypadku tych kilku sesji objętośc jest mała.



W Twoim planie posladki pracują przy większości ćwiczeń: zarówno na dwugłowe, czworogłowe jak i odwodziciele (ginekolog, odwodzenie z linką to również ćwiczenie na pośladkowe).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ronie220
Ale zdajecie sobie sprawę, że specjalizację najczęsciej wykonuje się przez maksymalnie 8-10 tygodni po czym powraca się do normalnego treningu na conajmniej kilka miesięcy ? Wtedy mięsnie rosną na skutek hiperkompensacji. W innym wypadku zajedziesz te swoje pośladki.

plan generalny wrzucałam
specka na dupke 5tyg
potem 7tyg - 'zwykłych treningów'
znów specka na dupke 5tyg
i 7tyg zwykłych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
No wtedy ma to jakiś sens Próbuj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w sprawie planu.

WHEY premium