SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan roczny na mase - prośba o sprawdzenie - specka na poślad

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Cześć
Jestem Natalia
na siłcę trenuję kilka lat poważnie
nie będę się o sobie rozpisywać, prowadzę dziennik treningowy ponad 2,5roku na sfd wiec kto chce będzie zobaczy jak dotychczas trenowałam (ciężko)
https://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__ze_sztangą_jej_do_twarzy_488s__2_lata_na_SFD_-t1086760-s588.html

ułożyłam sobie taki plan na masę
chodzi mi o mocne dociśnięcie tyłka
i całych nóg

FAZA I 9 tyg - partia co 3 dni
3 tyg mini cut
FAZA II 9 tyg - partia co 4 dni
3 tyg mini cut
FAZA III 9 tyg - partia co 5 dni

zobaczcie co o tym myślicie?
Wklejam szczegółowy trening dla I FAZY!













nie znam niektórych polskich nazw ćwiczęń
ale pisząc
Bent Leg Reverse hiper mam na myśli
a pisząc Single Leg Reverse Hyper na lince ma na myśli








Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-03-22 09:44:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Lekko nie będzie. Ja osobiście bym się bał, że dla osoby, która oprócz siłowni jeszcze pracuje, ma jakieś inne obowiązki i stresy to może być za bogato. Ale nie spróbujesz to się nie dowiesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja cały czas trenuje na wysokiej objętości (tzn na redukcji trochę zmniejszyłam ), ale na masie miałam zawsze podobną objetośc i było okej, masa szła .

na masie nigdy nie stosowałam tak wysokich zakresów jak 15-20p
zawsze miałam tradycyjne 8-12 , czasem w izolacyjnych max 15
stad mój pomysł żeby tym razem spróbować tak wysoko - bo nogi to u mnie słaby punkt



Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-03-22 09:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Szczególnie ten pierwszy etap to może być niezły hardcore. No ale wszystko jest dla ludzi. Czasem się nawet warto pomylić, żeby się czegoś więcej o o sobie i swoim ciele dowiedzieć. osobiście uważam, że dla zaawansowanej osoby dopuszczalne są każde rozwiązania - nawet te z pozoru mocno kontrowersyjne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a jest tu coś kontrowersyjnego?
w A1. z głównych ćwiczęń mam tylko HipThrysty i Przysiad , reszta to w sumie maszynki.
w A2. Step Up, RDL, Hack Squaty , reszta asysty

No i ja poza praca nie mam żadnych obowiązków dodtakowych (szkoły, nadgodzin. dziecka, psa do wyprowadzania, w weekendy śpie do woli, na siłke mam blisko). I nie planuje żadnego cardio żeby się regenerować lepiej. Oczywiście nadwyżka kalorii i pełna suplementacja ;)




Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-03-22 09:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Dla mnie to partia co 3 dni jest potencjalnie dużym wyzwaniem dla kogoś trenującego naturalnie. Natomiast wcale nei mówię że to nei możliwe do realizacji i że nie przyniesie pożądanych efektów. Ale na bank będzie ciężko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
tego że będzie ciężko się nie boje, lubie trenować ciężko. Spróbuje. A co myślisz o doborze ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Moim zdaniem fajny zestaw. Osobiście z tego zestawu to nie lubię arnoldków - ale kwestia indywidualna w sumie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
arnoldki zostaną bo lubie :) dla mnie nowością będą te wymaychy z linkami na tyłek (reverse hyper na linkach i z hantlem) - spróbuje. Start za 3 tyg jak skończę redukcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
To fajne ćwiczenia - sam czasem daję dziewczynom którym układam treningi. Tylko że zazwyczaj bez dodatkowego ciężaru ale no z piłką między nogami żeby dodatkowo dopinać pośladki. Tego z linką u mnie na siłowni nie ma za bardzo nawet jak zrobić, bo nie ma miejsca tyle przy wyciągach

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
allright. Ja właśnie musze docisnąć poślad bo to ewidentnie moja najsłabsza partia w porównaniu z resztą ciała. Dzieki za opinie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w sprawie planu.

Wiecej