SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie . mam prosbe potrzebuje plan treningowy na siłe z dokładniejszym oipisem (ile serii ile powturzen} z góry serdecznie dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
serie piramidalne w gore. Max 3 serie 2-6 powtorzen.
Pozdrawiam


metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeżeli chodzi o wyciskanie na ławce to podam ci przykładowy trening na siłę. Po ok 4 ,5 tyg minimum +10 kg w wyciskaniu.

5 serii po 5 powtórzeń na stałym ciężarze dobranym tak by w 2 ostatnich seriach końcowe powtórzenie wykonane było po kilkusekundowej przerwie ( cztery powt. trzymasz ciężar w rękach kilka sek i ostatnie)

3 serie po 5 powt na ławce płaskiej z zatrzymaniem ciężaru na klatce piersiowej na ok 2 sek.

Taki trening 2 razy w tyg.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Znam fajny trening na sile klatki, moge ci go "ulozyc", musisz mi jednak podac max ciezar jaki raz wycisniesz.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dawid, mam pytanie: Jaki plan mi ulozysz, wyciskam 205kg, w seriach robie ciezarem 160-170kg.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Metrowiec - podnosisz powazne ciezary wiec nie wiem czy ten program tu poskutkuje. Ale podam na swoim przykladzie:
moj max wynik to 130kg na laweczce (4 miechy temu). Najpierw robilem serie rozgrzewkowa.
I seria: 70kg x6
II seria: 80kg x5
III seria: 90kg x4
IV seria: 100kg x3
V seria: 110kg x3
VI seria: 120kg x2
VII seria: 130kg x1
VIII seria: ruch negatywny 140kg x1-2
i 3 serie 100kg do wyczerpania.
Tak wiec rozkladasz sobie tak serie, by co kazda serie robic o powtorzenie mniej (mimo ze np 100kg moge podniesc 8-10 razy) i wiekszym ciezarem az do jednego SAMODZIELNEGO ruchu maxymalnym ciezarem. Po 1,5 miesiacu tego treningu udalo mi sie juz samemu podniesc 140kg a 130kg podnosilem 2 razy.
Odstepy miedzy seriami ok. 2,5 min.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dobra dawid zartowalem sobie z tym ulozeniem planu. Plan mam swoj na sile, ale nie powiem twoj jest nieglupi, podobny do mojego.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Tak i chyba do niego wroce...

"zycie jest za krotkie by byc malym"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko do wszystkich !!!

Następny temat

Jak "przypakowć" ręce - ramiona

WHEY premium