SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na mase do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
wiek: 15 lat
wzrost: 176 cm
waga: 57 kg
staz: ACT (5 tygoddni)
cel: chcialbym zwiekszyc mase i sile
Diety narazie nie mam i chyba raczej nie bede mial tylko bede staral sie jesc duzo bialka i innych ale nie ze bede mial wsyztsko ulozone i to codzinnie jesc tylko bede staral sie jesc 6 razy dziennie.

Poniedziałek
KLATA:
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/10/10/8
-wyciskanie sztangi na ławce skośnej 12/10/10/8
-rozpiętki w siadzie na maszynie 10/10/10/10

TRICEPS:
-wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 10/10/10
-pompki w podporze tyłem 12/12/12

Wtorek - wolne
PLECY:
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uczwytem (nachwyt)12/12/12/12
-unoszenie tułowia z opadu 12/12/12/12
BICEPS:
-uginanie ramion ze sztangą stojąc 10/10/8/8
-uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano 10/10/10/10
PRZEDRAMIĘ:
-unoszenie nadgarstków ze sztangą nachwytem 10/10/10
-unoszenie podchwyt 10/10/10

Czwartek - wolne

Piątek
BARKI:
-unoszenie sztangielek bokiem 10/10/10/10
-unoszenie sztangielek w przód 10/10/10/10
BRZUCH:
-brzuszki 30/30/30
-unoszenie nóg w zwisie na maszynie 15/15/15/15

sprawdzcie ten plan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
jak sie zapytalem zy ulozycie mi plan to mi powiedizieliscie zebym sam ulozyl i dal do sprawdzenia no i ulozylem i dalem do sprawdzenia a tu zadnych odpowiedzi:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
Na klatke zamiast wysiskania plaskiego sztangi dalbym wyciskanie sztangielek z supinacja nadgarstka. Na plecy zamiast wyciagu podciaganie do karku lub do klatki (jak nie dasz rady sam to popros kogos zeby Ci pomagal) + jakies wioslowanie, a zamiast unoszenia tulowia z opadu martwy ciag. Jezeli chodzi o biceps to pierwsze cwiczenie OK ale jako drugie bym dal hantle albo modlitewnik bo to co ty dales to jest bardziej na ksztalt bicepsa niz na mase. Przedramie - najpierw podchwyt, a pozniej nachwyt i w superseriach, tyle powtorzen ile dasz rade. Do barkow doloz cwiczenie na tyl, np. wznosy bokiem w opadzie tulowia. Co do diety to radzilbym ja zanalizowac bo bez dobrej diety to nie masz szans na zbudowanie masy, jak sie okaze ze czegos Ci brakuje to dobrze by bylo dolozyc jakas odzywke (nie kreatyne bo na to to jeszcze masz czas)
powodzenia

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
Nie da rady zrobic klatki ze sztangeilkami pozniewaz mam tylko jedna sztangielke a jesli chodiz o plecy to po pierwsze drązek mam w domu a na silowni nie mam a wioslowanie i martwy ciąg boje si erobic bo ejstem mlody a te cwiczneia obciazaja kregoslup wiec nie bardzo a jesli chodzi o biceps to nie mam neistety modlitewnika an ad dieta jeszcze pomysle ale jezeli sobiepomysle ze codziennie na obiad mam jesc to samo to nei bardoz mi to podchodzi :) ok dzieki za odpowiedz
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
do pleców dodaj jeszcze wiosłowanie !!
na barki daj jeszcze wyciskanie sztangi siedzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
ale mowie ze boje sie o kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
jak bedziesz poprawnie technicznie robil i nie bedziesz od razu szalal z ciezarami to tylko wzmocnisz kregoslup, a w nastepnych latach to ci wyjdzie tylko na dobre, a co do brakow w sprzecie - ZAPISZ SIE NA PORZADNA SILOWNIE

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Ja Ci moge odpowiedziec w sprawie brzucha bo mam troche doswiadczenia.
Nie wyliczaj sobie tak serii. Rob spiecia 3 serie do maxa (ile tylko mozesz) po jakims czasie zwieksz sobie na 4 serie. Nie masz masy wiec brzuch Ci bedzie latwo wyrobic.

jedyna przestroga - miej szacunek do wroga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Teraz dopiero zauwazylem. A gdzie masz trening na nogi? Rozumiem ze nie masz sprzetu ale mozesz dac przysiady. Co do barkow to zdecydowanie za slabo. Ja barki robilem podobnie jak Ty na poczatku mojej przygody z silownia. Musisz dac wiecej cwiczen. Napewno jakies wyciskanie (z za glowy) siedzac lub stojac. Oczywiscie lepiej by bylo na siedzacy. Sztanga lub hantelkami. Co do ilosci serii to mozesz dac 4 -12/10/8/8

jedyna przestroga - miej szacunek do wroga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
Do lepszerj silowni nie mam dostepu a nog nie chce robic bo nie sa mi potrzebne a pozatym i tak gram w pilke . A i dalej bym si eupieral bez tych cwiczen obciazajacych kregoslup wiec co i jak mam zmeinic w tym planie???????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
stary wez sie zdecyduj, chcesz cwiczyc to sie spręzaj a jak chcesz sie obijac to rob na dziko i nie pytaj ludzi o rady, bo co kto ci powie to mowisz ze ci sie nie chce albo sie boisz. nie zawracaj glowy jak masz tak podchodzic do sprawy

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę treningu (masa)

Następny temat

Szokujace zmiany co trening

WHEY premium