SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan 5x5 siła i masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1840
Witam chciałbym się zapytać czy dobrze ułożyłem plan 5x5 na siłę i mase. Jeśli nie to co zmienić?
Ciężar około 80% maxa stopniowo będę dodawał.

A)Przysiady 5x5
Wyciskanie sztangi leżąc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Wyciskanie sztangi leżąc wąskim chwytem 5x5
Środa
B) Przysiady 5x5
Wyciskanie żołnierskie 5x5
podciąganie 5x5
Uginanie sztangi 5x5
Piątek
A)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pollack97
oki dzięki to potestuje ten plan taki jaki jest ewentualnie ogarnę ten plan C


imo za dużo A i B zdecydowanie będą już wystarczające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Zbyt mało informacji o Tobie żeby ocenić plan. W każdym razie pierwsze co mi się rzuca w oczy to bardzo niska objętość jeżeli mowa o budowaniu masy mięśniowej, ale jak pisałem.. Zbyt mało informacji na temat Twojej osoby żeby cokolwiek powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1840
Typowy ektomorfik
Wiek :20
Waga : 90
Wzrost : 191
Staż treningowy:4lata z przerwami
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3x w tygodniu siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : -
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :kreatyna przed treningówka białko
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: (3300kcal bez obiadu takiego jak np ziemniaki i schabowy typowy polski obiad)180/300/150 (mniej więcej)
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: siła i masa


Zmieniony przez - Pollack97 w dniu 2017-07-05 17:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Troche kiepsko, w A i B przysiad? Dorzuć martwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1840
Wlasnie martwego nie zabardzo moge robic kiedys jak robilem dostalem kontuzji poniewaz mam skrzywienie kregoslupa na dole przez to ze od urodzenia mam jedna noge krotsza i mam oslabiony kregoslup w tym miejscu chyba ze niebede rozbijal bica i trica na a i b tylko bede robil razem zarowno w a jak i b jedynie zmienie cwiczenie zeby sie roznily. A zamiast przysiadow np w A zrobie wykroki czy moze lepiej robic na sownicy? Czy calkiem zmienic ten plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
FiQus
Troche kiepsko, w A i B przysiad? Dorzuć martwy


w niczym to nie przeszkadza
http://kulturystyka.pl/trening-zrob-to-sam-czyli-jak-dobierac-ilosc-i-tempo-powtorzen/ 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Jeżeli celem jest budowa masy mięśniowej to przy takim stażu treningowym objętość jest zdecydowanie zbyt niska imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1840
Czyli zwiększyć ilość ćwiczeń tak? Co dodać jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak dla mnie jest ok to 5x5
mozesz sobie poszerzyc jeszcze o plan C który znajdziesz w linku wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1840
oki dzięki to potestuje ten plan taki jaki jest ewentualnie ogarnę ten plan C od poniedziałku bo ten tydzień "zapoznawczy" już dokończę tak jak jest, jak nie będzie progresu to pokombinuje dalej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia, plan treningowy

Wiecej