SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam :),
trenuje 6 miesiecy, teraz chcialbym trenowac HIT'em, ale mimo przeczytania archiwalnych postow nie potrafie sam sobie ulozyc planu, czy moglby ktos to dla mnie zrobic, prosze :).

dziekuje i pozdrawiam.



McLogan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
no a sprobuj ten co podalem kilka postow nizej a jak nie to wejdz na www.cyberpump.com i poszukaj workout page - kolo 100 gotowych programow

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja zamieszcze moj program obecny ukierunkowany na wzrost
sily (jakos mi sie zachcialo zrobic 6tyg program na poprawe sily)

Dzien pierwszy(poniedzialek)
Martwy ciag 2x5
Wyciskanie na plaskiej 2x5
Podciaganie na drazku 2x5
Wyciskanie zza karku 2x5
uginanie ramion ze sztanga 5
Wyciskanie fransuskie siedzac 5
Brzuch

Dzien drugi (sroda)
Przysiad 2x10
Wyciskanie stojac 2x5
Podciaganie hantla w opadzie 2x5
Wyciskanie w skosie w waskim uchwycie 2x5
Uginanie ramion z hantlami 5
Prostowanie ramienia jednoracz siedac 5
Wspiecia na palce 15
Brzuch

Jak widac wszystko 2x w tyg. Moze dziwne, ale przyda mi sie takie urozmaicenie a niska liczba serii/powtorzen powinna ne spodowowac przetrenowania. Dzis wlasnie bedzie drugi tydzien treningu i zobacze jakie efekty :)

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan HIT

Następny temat

dorian trening

WHEY premium