SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plamki przed oczami, osłabienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
witam
od dluzszego czasu mam problem ze wzrokiem. Widzę dosyć niewyraźnie cały czas mam plamki przed oczami takie jak te które nam się pojawiają przy patrzeniu na żarówkę i mróżę przy tym oczy. Nie są one aż tak wyraźne i intensywne ale bardzo przeszkadzają. Pojawiają się one zaraz po wstaniu z lóżka tzn ogólnie razi mnie światło dzienne i każde inne. Do tego dochodzi osłabienie, opuchnięte oczy, problemy z koncentracja, z myśleniem, bóle głowy nad prawym okiem.
Najgorzej jest własnie z tym światłem bo tak jak mówie osłabia mnie ono, robie się śpiący, blady jak trup i nie ogarniam co się dzieje.
Najbardziej słabnę gdy siedzę przy komputerze, oglądam tv, przeglądam coś na telefonie, przy większym ruchu w mieście czy poprostu siedząc w pomieszczeniu gdzie jedynym źródłem światła są żarówki.

Byłem z tym dwukrotnie u tego samego okulisty i dowiedziałem się tylko tyle że mam wadę wzroku +0.5 na obydwa oka i krzywiznę prawego +0.2. Do tego dopisał mi filtr do komputera.
Zakupiłem te okulary i prawie niczego nie zmieniły poza tym że nie raziło mnie światło po pracy na komputerze i nie było tak jasne jak bez nich ale niestety dalej słablem od tego i bladłem.
W końcu pech chciał że stłukłem te okulary i mecze się teraz bez nich.
Zażywam od 2 tygodni witaminki bodajze vigor immuno i od 3 dni vizotrin ale różnica jest niewielka.

Dodam jeszcze że duzo czasu przesiedzialem przed kompem i stad mogl wziasc sie problem. Ogolnie jestem aktywny fiz i unikam od wakacji kompa tv itp.

Sory ze tak dlugi post ale chciałem to mniej wiecej dokladnie opisac.


Pozdrawiam i prosze nie kierowac mnie do lekasya bo gdybym mogl to dawno bym poszedl.
Sory ze tu uzupelniam posta ale pisze z tela.
Wiec przy oslabieniu od np tv jest mi jeszcze strasznie zimno w dlonie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
hej, tomoze byc problem ze zlym cisnieniem w galce ocznej lub problemach z siatkowka. idz dolekarza okulisty specjalisty, taki zwykly moz enei rozpoznac, poszukaj centrum okulistycznego. i tez mysle ze neurolog moglby byc pomocny. zle cisnienie w oku ma wplyw na cisnienei w mozgu, bo opona nerwu wzrokowego laczy sie z oponami mozgu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy picie 2 litrów mleka dziennie jest zdrowe?

Następny temat

Ponowne zapalenie okostnej?

WHEY premium