SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plamki na twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
witam co jakis czas mam cos takiego, ze nagle zaczyna mnie wszystko swedziec(wlosy i twarz) oraz pojawiaja mi sie rumience i plamki czerwone na twarzy ktore ustepuja jak sie ogarne chwile. zdarza sie cos takieego np w sytuacji stresowej(albo jak sobie nawet cos przypomne przypalowego) robi mi sie goraco swedzi i sa wyrazne rumience. CZY TO CERA NACZYNKOWA? czytalem, ze niedobor witamin z gruby B takie cos powoduje, ale ja regularnie suplementuje witaminy. To dosc popularne schorzenie, ale moze jest tutaj jakis specjalista ktory mi podpowie co robic i jak to zwalczyc :D

ja to juz mam jak cos od wielu wielu lat


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-16 23:44:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
A może to typowa alergia , mi wyskakuje czerwone plamki ( suche swędzące ) w okolicy nosa , brwi - diagnozy były na alergie pokarmowa i atopowe zapalenie skóry ( pojawiają się często i czesto znikają )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sam napisałeś że to strs, więc nie będą to żadne niedobory witamin itp, to chodzi o sytuacje stresowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
coś bardzo podobnego miała moja poprzednia dziewczyna i było to uczulenie na histaminę wg lekarzy i wychodziło w sytuacjach stresowych oraz przy wysiłku fizycznym nawet najmniejszym te objawy jak opisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A ja bym się zastanowiła, czy nie masz problemów z kategorii przewrażliwienia bądź hipochondrii - bo albo sikasz na zielono 60 razy, albo kłuje Cie pod sercem od jedzenia ryb, albo masz plamy, alb o Ci się coś w żuchwie przestawia albo wzrok Ci się pogarsza (to wynika z tematów, które zakładałeś).
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
sikałem na zielono od przedawkowania witaminy B, 60 razy dlatego ze mialem zapelenie cewki moczowej ktorego sie nabawilem przez bakterie, a sledzi juz nie jem wiec nic mnie nie kluje. DJ_DODO a co do tej histaminy to jak to wyleczyla? zmienila swoja diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
miała zalecenia dietetyczne czego unikać, dostała jakieś leki antyhistaminowe, jednak to proces długotrwały, z początku była lekka poprawa aczkolwiek bez szału, a później po długim czasie już nie mam informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
deja vu
A ja bym się zastanowiła, czy nie masz problemów z kategorii przewrażliwienia bądź hipochondrii - bo albo sikasz na zielono 60 razy, albo kłuje Cie pod sercem od jedzenia ryb, albo masz plamy, alb o Ci się coś w żuchwie przestawia albo wzrok Ci się pogarsza (to wynika z tematów, które zakładałeś).


jeśli tak to zdecydowanie albo w jedno albo dokładna diagnostyka bo wówczas normalne to nie jest
u jakich lekarzy byłeś z powyższymi problemami i jakie miałeś wykonane badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
nigdzie nie bylem :D narazie problem moj to to, ze nawet przy wysilku fizycznym mi sie to robi, albo jak jest powietrze nieprzyjemne suche gdzie nie ma jak oddychac to zaraz mnie lapie swedzenie i wyraznie plamki na twarzy. (nie zawsze tak mam, przejsciowo, raz mam a raz nie mam) - teraz przy cwiczeniu na silowni mam i chce cos z tym zrobic


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-18 12:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tyle przeróżnych objawów i się nigdzie do lekarza nie wybrałeś ? Dlaczego , oczekujesz leczenia przez internet ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadek na siłowni a odszkodowanie

Następny temat

Odszkodowanie jak z tym jest?

WHEY premium