SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy raz na propionacie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
Staż treningowy (lata)-2 lata
Wzrost (cm)-177
Waga (kg)-70
Obwód Bicepsa (cm)-36
Obwód Klatki (cm)-99
Obwód Pasa (cm)-82
Wyciskanie leżąc (kg)-90
Wyciskanie na barki (kg) -
Przysiad (kg)-
Dieta - jest


Witam wszystkich,jestem tu nowy i chcialbym prosic doswiadczonych forumowiczow o kilka porad. najpierw jednak troche o mnie,a wiec tak staz treningowy jaki posiadam sa to troszke ponad 2 lata przez ten okres udalo mi sie uzyskac 10 kilo naprawde suchej i dobrej jakosciowo masy miesniowej,tluszczu jest naprawde nie wiele.
przez ten okres mialem kilka odzywek bialkowych i gainerow...
2 razy kreatyna,od 3 miesiecy jestem na diecie ok 4000 kalori.
Dieta trzymana w miare mozliwosci,jestem ekto i mimo diety i suplementow jest mi ciezko zlapac kazde kilo
zdecydowalem sie na CYKL, jako ze jest to pierwszy wybralem sam propionat do tego bede mial nolwadex i hcg na odblok. Zamierzam zrobic cykl 8 tygodni 50mg co drugi dzien. Czy jest to wystarczajaca dawka czy lepiej brac po 75mg? podobno przy propionacie warzniejsze jest dlugosc cyklu niz dawka.
Prosze o porade wzgledem dawkowania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samopoczucie bardzo na plus to byl pierwszy cykl wiec wszystko bylo takie piekne, czaisz o co chodzi
ale imo 100 e3d jest git opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 tygodni propa po 100mg co 3 dni.

na odblok clomid a nie hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8711
e2d / 100mg i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pierwszy raz lepiej co 3 dni zeby zobaczyl reakcje organizmu. nie ma co forsowac na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
100mg?? nie zaduzo jak na pierwszy raz? myslalem o 50mg ewentualnie 75mg co 2 dzien... czy jest jakas roznica w przyrostach gdy bede bral mniej Mg??? jestem chudy i zalezy mia na masie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
aha zamiast clomidu dede mial nolvadex a na jajka w razie czego HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tu masz 100mg co 3 dni. dawka jest podobna a lepiej sie odmierza niz 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Ja bylbym za opcja 75 e2d, jak bedzie czul, ze slabo idzie (w co watpie) to podbije do 100 e2d i bedzie si :)
Napisz wogole co to masz za diete, bo "dieta 4000kcal" jakos nie przemawia do mnie...

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nadal przystaje przy swoim e3d ale ma swoj rozum i przeciez i tak zrobi co zechce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
ogolnie nie chce przecholowac z dawka,nie wiem ile tez bedzie wystarczajaco dla mnie zeby uzyskac przyrosty tak jak powiedzialem waga mi idzie naprawde slabo mimo diety i suplementow... dieta wyglada mniej wiecej tak 6 czsem 7 posilkow dziennie w diecie posiadam brazowy ryz makaron kure beef platki owsiane ser chudy orzechy rybe oliwe z olowek tunczyka... z suplementow to gainer bialko glutamina omega 3. przed cyklem zamierzam pojechac na stormie z shockiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko git. masz 3 opcje.

100mg e3d
100mg e2d
75mg e2d

kazdy w/w polaczenie jest dobre.

Zmieniony przez - mlz90 w dniu 2012-01-15 20:40:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl Deca Enan pomoc w rozpisaniu cyklu.

Następny temat

Rozpiska co i ile brac

Wiecej