SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl w wieku 38 lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
witam wszystkich na poczatku prosze o zrozumienie bo w tym temacie jestem noga
mam 38 lat wzrost 194 obecna waga 93 jestem teraz na diecie bo chce sie pozbyc tluszczyku dieta ulozona przez dietetyka 2000 kalori dziennie bilako 131g weglowodany 268 g tluszcz 58 g co dziennie te wartosni zmieniaja sie lekko.
kiedy osiagne wage 85-88 kg chce zbudowac troche czystej masy nie interesuje mnie wazenie 105 kg ale tak 92-95 max tylko w miare bez tluszczu
myslalem o testosteronie krodkim tak 10-12 tygodni oczywiscie w trakcie kuracji dieta bedzie inna
wydaje mi sie ze testosteron u mnie jest na niskim poziomie i nie chodzi tu o libido ale o to ze praktychnie nai mam zarostu nigdy ie mialem tradzika nawet w okresie dojzewania a ostatnio jestem czesto senny i leniwy :) taki jakis oslabiony i powolny
co o tym myslicie i prosz nie piszcie do mnie skrotami typu (t2dr) bo nie mam pojecia o co w tym chodzi ;)
dziekuje i pozdrawiam ZZZTOM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Wydawać by się mogło, że w wieku 38 lat potrafimy podejmować racjonalne decyzje odnośnie do naszego zdrowia, sylwetki, czy ogólnie w życiowych wyborach. Jak jednak widać niekoniecznie tak jest. Stosowanie środków dopingujących to decyzja, którą warto podejmować świadomie. Szczególnie z tym, jakie mogą być konsekwencje przyjmowania ich przez osoby niedoświadczone. Jak sam piszesz, nie masz o tym pojęcia. Widać to również po Twoich założeniach dietetyczno-treningowych:

- Ilość kcal bliska głodowych ilości,
- zły rozkład makroskładników,
- sugerowanie się masą ciała jako wyznacznikiem celu,
- wysoki poziom tkanki tłuszczowej.

Sięganie po doping równoznaczne jest z posiadaniem znacznej wiedzy, nie tylko o swoim organizmie, ale przede wszystkim z podstaw, jakimi jest:

- dietetyka,
- trening,
- anatomia,
- biochemia,
- endokrynologia,
- fizjologia.

Osoby początkujące lub nawet zaawansowane, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, zająć się powinny jej poszerzaniem, a nie stratą pieniędzy i zdrowia na coś, o czym nie mają pojęcia.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Rozpisz ankietę w całości - https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3370
tak ode mnie:
1) nie wiem jak u Ciebie z sylwetką i poziomem otłuszczenia, ale 1,4 g białka/kg masy ciała to trochę mało na redukcji, szczególnie na bombie,
2) zrób badania, dobrze jakbyś leciał testa w konsultacji z lekarzem, można to sobie ogarnąć
3) zdobywaj wiedzę, choćby nawet ktoś Cię w tym prowadził (tak będzie najlepiej) nie licz tylko na innych i miej przynajmniej podstawowe ogarnięcie w temacie
pzdr


Zmieniony przez - WawRick w dniu 2018-02-07 13:45:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
1. WIEK: 38
2. WAGA: 93
3. WZROST: 194
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 119
-udo: 57
-talia: 101
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ostatnio 5 mc temu ale wrocilem
6. DIETA:
-białko: 130 dzien
-węglowodany: 270 dzien
-tłuszcz: 60 dzien
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: 3 dni w tygdniu
9. CEL CYKLU: kreatyny tylko
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie wiem
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad:nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
tluszczu troche jest na brzuchu i klacie wiem ze bialka malo ale tak ustalil dietetyk diete zaczynalem od 99.5 kg i w trzy tygodnie zjechalem na 93 na cyklu jak pisalem dieta bedzie inna
sila tez spadla i wymiary jeszcze 5 miesiecy temu w lapie bylo 41
zaznaczam ze pracuje fizycznie i duzo dzwigam plyty po 57 kg kiedys z latwoscia teraz czuje ze niose a dziennie musze tego przetargac z 50 sztuk


Zmieniony przez - zzztom w dniu 2018-02-07 14:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
To nie jest dieta tylko głodówka, Twój trener chyba nie za bardzo Cię lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
To wstaw już taka jaka będzie na cyklu Tylko oblicz zapotrzebowanie bo wyjdzie dużo więcej kcal, bialko na bombie 2.5 a nawet 3 gr jeśli wgl się w kwalifikujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
i tu jest pytanie jak zaplanowac taki cykl co dokladnie kupic jaki producent zeby nie bylo walka i jak brac co na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16022 Napisanych postów 18020 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196275
Poczytaj sobie. Znajdziesz tam trochę przydatnych informacji

://m.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364213 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668449
Twoj Dietetyk to d****. U ciebie to sam test ale zacznij od ulozenia diety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania na cyklu-redukcja

Następny temat

odblok po 1.5 roku na propie

WHEY premium