sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

pierwszy cykl do oceny

Wysłana -
kamilplnk
Wszystko spoko tylko co bedzie jesli wejdzie w odblok z wywalonym estro czy prolaktyna to co?blok moze nie wyjsc wiec warto doradzic ze te dwa badania powtarzamy przed odblokiem i zbijamy do norm

Przeczytaj mój post wyżej w którym rozpisałem mu cykl wyraźnie napisałem że przed odblokiem badania robi i w razie do zbija a jak ma zabijać to już kwestia jak wyjdą badania :)

Zmieniony przez - BarylaWSC w dniu 2017-06-18 16:37:37
Wysłana -
Ok sory nie zwrocilem uwagi na wczesniejszy Twoj post
Wysłana -
kamilplnk
Ok sory nie zwrocilem uwagi na wczesniejszy Twoj post

Luzik, ludzie często mnie nie zauważają
Wysłana -
Dzieki za info. To łacznie ile razy badanie robić? Wychodzi mi, że 4 razy Przed, w trakcie, przed zejsciem i w trakcie odbloku.
Za każdym razem robić pełen panel badań? Ile mogą takie badania kosztować? 100-200zł?

Zmieniony przez - gopher w dniu 2017-06-18 17:18:00
Wysłana -
Przed cyklem to co pisałem, przed odblokiem Test, estro, prolaktyna i jeśli estro i PRL będzie za wysoko to trzeba będzie zbić i powtórzyć badanie tak żeby na sermy wejść z tymi hormonami w widełkach, i około miesiąc po odbloku jeszcze raz pełen panel. Co do kosztów to różnie od 18-30 zł za hormon więc ciężko powiedzieć. Najlepiej będzie jak przed wejściem na odblok zrobisz badanie wkleisz tutaj i wtedy się doradzi co dalej robić
Wysłana -
Jeszcze jedna rzecz, jaka jest róznica miedzy clomidem a tamoxifenem? Ponoc clomidu trzeba zeżreć wiecej, jest bardziej toksyczny i j**ie po oczach
Wysłana -
Przed odblokiem bez testa,testa zrob pod koniec hcg czy ta ilosc hcg starczyla
Wysłana -
racja zrób tak jak kamilpnk napisał,z rozpędu mi się troche z tym testem napisało.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź