SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl - pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
witam !!

mam 172cm wzrostu , waga - 94kg i 17 lat , chcialem zaczac swoj pierwszy cykl , nie chodzi mi o rzezbe , ale o sile i o wypelnienie troche tego luzu co jest pod tluszczykiem - zrobienie z siebie miska , chcialem moja przygode z koksem zakonczyc po dwoch cyklach , prosze o pomoc co polecacie jakie itd

myslalem o winstrollu i o tesciu w kapsulkach - co o tym myslicie , bral ktos takiego tescia ??

moze inne sugestie

pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
moje sugestie to conajwyzej kreatynka w tym wieku , jestes jeszxcze stanowaczo za mlody
nara

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
a myslisz , ze beda jakies znaczace efekty na kreatynce ?? chodzi mi o budulec miesnia , zeby powiekszyc je i to dosc sporo oraz o sile , a na kreatyne , czyli samych suplementach musialbym wkladac po okolo 600zl miesiecznie z tego co tlumaczyli mi ludzie z silki


pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
sluchaj jak nie miales jeszcze konataktu z kreatynka do bedziesz zadowlony na 100 % widac jej efekty w budowie a i takze w sile.
kup sobie kratynke jakies bialeczko i bedzie gitara

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A gdzie ci sie tak spieszy w wieku 17 lat ? Teraz bedziesz wielki a w wieku 20 lat bedziesz flakiem,bo ci przejdzie mania wielkosci(sadzac po twoim zapale do tego sportu,jak od razu sie lapiesz za koksy),poznasz swoja kobiete zycia,zaczniesz zarabiac na zycie itp. Zastanow sie.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zreszta wazysz 94 kg przy 172 wzrostu ? To co ty chcesz z siebie zrobic ? Oblesna bryle sapiaca jak slon i zalana potem ? Kreci cie taka budowa miska ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytanka

Następny temat

Clomid kiedy brac...?

WHEY premium