SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl , zero doświadczenia w dopingu,innymi słowy PROSZĘ o pomoc ;-)))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
--------------------------------------------------------------------------------
jestem 23 letnim sportowcem,od paru lat ćwiczę na siłowni z powiedzmy średnimi rezultatami.... ;]]
proszę o kontakt wszystkich tych którzy znają się na tym sporcie (ja za pomoc w treningach moge się zrewanżować swoją znajomością i możliwością ułożenia treningów w sportach walki bo tym się głównie zajmowałem przez ostanie lata- siłownie traktowałem jako tylko skromny dodatek do uprawianej dyscypliny sportu).

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przczytaj artykul pt. cykl na mase. Zwroc szczegolna uwage na wypowiedzi X-mena. Milej lektury.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
dziękuję,
pozdrawiam

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
jeszcze jedno pytanko jak mam rozpisany cykl na 200 mg tygodniowo to znaczy ze mam sobie strzelic 200 mg w 1 ml na raz czy rozlozyc to na np. piec dni i kluc sie i wstrzykiwac po 40 mg ??????

i jeszcze jedno :
jak lacze np. deke i wino to czy jak wypada mi strzal z deki to tego samego dnia dac sobie tez omke czy poczekac do jutra?

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o deke to mozesz od razu ladowac calosc jaka ci przypada w danym tygodniu. Nie wstrzykuj wiecej jak 2ml w jednym strzale. Drugie pytanie jest troche dla mnie nie jasne. Laczysz wino z deka i nagle piszesz cos o omce (?!).
Jak na pierwszy cykl, to zapomnij o omenie. Nie ma sensu sie tym truc juz na poczatku.
Jesli danego dnia wypada ci strzal z wina i deki, to mozesz walnac w jeden posladek deke w drugi wino. Nie lacz w jeden strzal wina i deki (olej z woda, nie pasi).

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
dzieki Maku,
a co do omki to pomylka,chodzilo mi oczywiscie o wino ;]]

piszesz ze deke moge wladowac na raz a co z winem czy tez tygodniowa dawke wstrzykuje sie na raz czy trzeba ja rozbic na kilka zastrzykow w tygodniu (np.dwa)

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Można na raz.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Winstrol jest bardzo krótkotrwałym środkiem ,dlatego należy używać go częściej niż raz w tygodniu.Mysle ,że dobrym rozwiązaniem byłoby rozbicie tej jednej dawki na dwie lub trzy i wstrzykiwanie ich w miarę równych odstępach czasu.
A poza tym wydaje mi się ,że na początek dawka 200mg wina jest za duża.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Można na raz,ale zapomniałem dodać,że to zalezy od dawki...jak zauważył seba ze wzgledu na łatwą rozpuszczalność,vinko ..lepiej na 2 -3.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
serdecznie dziekuje za odpowiedzi jakie dotychczas mi udzieliliscie!
naprawde to bardzo rozjasnilo mi sytuacje )

ale mimo wszystko musze jeszcze spytac:
widzialem ampulki z taka fajna gumeczka na gorze (nie do lamania) i moje pytanie jest nastepujace:
czy powiedzmy po wstrzyknieciu polowy ampulki reszte trzeba bezwzglednie wyrzucic czy tez moge trzymac to w lodowce i reszte wziac za np. dwa dni

a.k.

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
To zalezy ,czy lubisz ryzyko!!
Do otwartej ampulki (nakłutej) latwo moga przedostac sie jakies zarazki ,a wtedy mozesz miec problem!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca

Następny temat

Prohormony

WHEY premium