SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze treningi na domowej silowni,prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
witam,dzis znalazlem ta strone.
Ostatnio zrobilem sobie silownie w domu.
Sprzet jaki posiadam to lawka na sztange,gryf prosty i lamany, hantle,modlitewnik,lawka skosna do brzuszkow, wyciag na barki i worek treningowy.
Moja prosba jest taka czy ktos moglby mi pomoc w stworzeniu planu treningowego do tego sprzetu?
Zamierzam cwiczyc 4razy w tyg, poniedzialek,wtorek-czwartek,piatek.
Chcialbym jeszcze zapytac jakie bylyby najlepsze odzywki dla mnie, mam 183cm wzrostu i 67kg wagi, chodzi mi glownie aby najpierw zrobic mase, licze na pomoc z waszej strony

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 67

Wzrost: 183

Cel treningowy: masa i rzezba

Staż treningowy na słowni: poczatkujacy

Uprawiane inne sporty: tenis,kosz,pilka nozna i inne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa silownia,sztanga,hantle

Dieta: dopiero zamierzam wprowadzic

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: planuje zazywac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Poczytaj o FBW ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
poczytalem troche o tym, musze przyznac ze niektorych rzeczy nie rozumiem,gdyz dopiero zaczynam sie wczuwac w ten temat np. wioslowanie sztanga na czym polega? przegladalem tez odzywki i inne suplementy i tyle tego jest ze niewiem co by kupic, kazdy chwali swoj produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
od wrzesnia zamierzam ruszyc pelna paru z cwiczeniami, takze teraz staram sie do tego przygotowac jak najlepiej, jakby ktos mial jakiegos linka z rodzajami cwiczen i ich rysunkowymi schematami to bylbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
zielu, wielka dziekowa, ten link duzo mi pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ćwiczenia masz opisane tutaj:
www.kulturystyka.pl

edit: uprzedzili mnie

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2009-08-26 19:17:13

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 679
jak bedziesz miał braki w dziecie to kup jakiegoś gainera albo białko,bo z węglami problem jest mniejszy, innych "cudów" z działu suplementy narazie ci nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
a jaka dieta jest najlepsza? bo nie orientuje sie w tym.
Mam pytanie co do odzywek, jakis czas temu tez cwiczylem ale to tak od czasu do czasu, kupilem wtedy bialko to chyba byl hi-tec 91%, bralem je 3razy dziennie i musze przyznac ze straszne gazy mialem po nim:)
I dlatego chcialbym zapytac czy taka reakcja organizmu jest pozytywna czy negatywna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
wejdź do działu odżywianie.

a skąd mam wiedzieć w dziale trening? może ktoś inny będzie wiedział.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soft / Dziennik masa+sila

Następny temat

nawijanie czy ściskacz?

WHEY premium