SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze spotkanie z HIT-em

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Pierwszy raz dowiaduje sie o Hicie zainteresowalo mnie to jak kazda nowosc i w zwiazku z tym mam kilka pytan:
po 1.Czy HIT dla mnie? trenuje juz od 2 lat, z przyrostow jestem zadowolony, i wiem co dla mnie najlepsze a mianowicie prowadze dosc dziwny trening, dwa razy w tyg kazda gorna grupe miesni i robie po jednym cwiczeniu na kazda grupe miesni, niektorzy moga sie zaczac smiac z tego ale to naprawde na mnie dziala, np. gdy bralem kreatyne roslem przy tym nawet 2 kg na tydzien...
2. Jakie sa glowne zalozenia HIT-a tzn. chodzi mi o ilsoc seri powt. itd. a takze o szybkosc opuszczania i wznoszenia ciezaru
3 czy moglby mi ktos ulozyc plan treningowy HIT, dodam ze trenuje we wlasnej silowni posiadam laweczke lamana sztange i sztangielki a takze drazek do podciagania.
Z gory serdecznie dziekuje za kazda porade
i pozdrawiam wszystkich pakerow
Ram

.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hit jest dla kazdego.
Co do szybkosci - nie ma zasady - to ma tylko byc ruch kontrolowany - choc przewaznie jest to ok. 2 sec gora i 4 sec dol. Liczba seri - 1,2 3 to bardzo rzadko. Co do innych zasad to rzadko, ciezko i prosto.
Jezeli trenujesz i oprawcowales optymalny system dla siebie - to prawdopodobnie wystarczy jak sprobujesz zredukowac na poczatek liczbe serii - do 1 lub 2 i skupic sie na formie i dokladnosci ruchu - choc jezeli rosniesz - to ja na Twoim miejscu bym ciagnal ten program tak dlugo jak sie da, a pozniej cos zmienial..


bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
No wlasnie cwicze od 2 lat i przybralem 35 kilo to chyba duzo?Ale niestety stanelem i od 2 miesiecy niepotrafie nic ruszyc wiec jak przystalo na pozadnego kulturyste zaczelem kombinowac, stad wiec moje zainteresowanie HIT-em, czy moglbys mi podac jakis przykladowy plan treningowy jak dla mnie. Mam 19 lat 193 wzrostu i waze 100kg, raczej niemam tendencji do tycia, mam troszke tluszczyku ale jego poziom sie niezmienia niewazne ile bym jadl wystraczy tylko cwiczyc.

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Ram, napisz swój dotychczasowy program, takie przyrosty nawet biorąc pod uwagę predyspozycje genetyczne
budzą podziw. Chętnie bym go sprawdził, bo ostatnio stoję
w miejscu, a prawie każdy niekonwencjonalny trening budzi moje zainteresowanie. Ostatnio kilku próbowałem, ale to nie było to.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Oczywiscie ze napsize, zawsze chetnie sluze rada jesli moge pomoc, a wiec moj trening polega na wykonywaniu podsatwowych cwiczen, o dziwo wykonuje dziennie tylko jedno cwiczenie na kazda grupe miesni i cwicze je dwa razy w tygodniu podam moze przyklad mojego planu treningowego
pon:
Klata, biceps
wt:
Barki, triceps
sr:
przerwa
czw:
to co w pon
pt:
to co we wtorek
Co do plecow i nog to robie je w srode na atlasie ktory mamy w szkole podczas WF-u
Na kazda partie miesniowa wykonuje cwiczenia ktore rozwijaja caly miesien z wolnymi ciezarami (sztanga i sztangielkami) i tak np. na klatke robie: wyciskanie sztangi na plasko: rozgrzewke, 12 powt, 10, 8, 6 i to wszystko.Na takim planie roslem najwiecej, czasem ide pocwiczyc na silownie, robiac wiecej cwiczen i cwiczac kazda partie tylko raz w tygodniu nieprzyroslem ani kg, jednak poprawila sie def. moich miesni, lecz po tym czasie wrocilem do mojego domowego treningu, mysle ze gdybym cwiczyl regularnie(niestety czasem musze wykonywac okolo 2 tyg przerwy w treningu)przyrosl bym o wiele wiecej jednak dotychczasowe przyrost0y sa dla mnie zadawalajace( i tak mnie rozstepy zaczynaja juz atakowac.Czy myslicie wiec ze mam dobre uwarunkowania genetyczne?????



.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
wypelnij swoj profil klubowy mistrzu. w zasadzie to twoj trening jest prawie stworzony dla kogos kto cwiczy naturalnie. Szkoda ze mi do glowy cos takiego nie przyszlo. tak ja mysle. hit bedzie bardzo podobny do tego co teraz robisz. wiec moze faktycznie powinines sprobowac.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Chlopaki sorki ze tak wyszlo ale ja mam juz od dawna wypelniony profil jam jest PacMan woj. Ślaskie
Pozdrawiam
Ram

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Ram. Sprawdzę, napiszę o efektach.


pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, bez dobrej genetyki to chyba niemożliwe.


pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ramiona w treningu HIT

Następny temat

Brak przyrostów siły na HIT - możliwe przyczyny

Wiecej