SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczenie w okolicy odbytu + kulka = normalny problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
proktis m i idz do chirurga mi to sie tak zaczelo i trwalo przez 2 lata ta szczelina odbytu ciezko do wylecznia za pozno poszedlem jak juz bol byl nie do wytrzymania taki ciagly 24 h az krew ostro ciekla ;_/
1

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
panowie ja mialem taki maly "guzek" z rok czasu. nieraz robil sie wiekszy i wtedy go czulem (przewaznie tylko podczas podcierania). pozniej prawie znikal i byl slabo wyczuwalny (w dotyku). przez ostatnie pare dni znowu zaczal mnie bolec. dzisiaj lekko go chwycilem i nacisnalem i odziwo odpadl bez zadnego bulu ni nic. poprostu sie odczepil.wygladal jak woreczek wypelniony krwia (kolor krwiaka). jednak po scisnieciu okazalo sie ze jest twardy i nijc z niego nie leci. co teraz? czy moge spac spokojnie czy sie odnowi? brac jakies leki lub smarowac by sie to znowu nie pokazalo?
3
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Proponuje taki lek jak: "Cyclo 3 Forte" rano 2tab i wieczorem 2 tabletki + nasiadówki zaparzonej Kory Dębu + Rumianku (z polecenia specjalisty od tych spraw). Po zużyciu całego opakowania i nasiadówkach przynajmniej raz dziennie powinno przejść.

aaa i zapomniał bym o najważniejszym: unikać wychłodzenia + nie nadużywać alkoholu oraz jeść lekko strawne rzeczy:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
mam to samo kulke mieka w odbycie jak siedze to boli
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25
Od 2 dni Mam opuchnięty odbyt a przy nim kulkę proszę pomóżcie, załączyłem zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25
Od 2 dni Mam opuchnięty odbyt a przy nim kulkę co mam robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zdjęcie z oczywistych względów usunięte i nie musisz innych użytkowników forum męczyć takimi widokami

a co masz zrobić to oczywiste wybrać się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dziękuję za usuniecie zdjęcia. Jednak co się zobaczyło, odzobaczyć się nie da... Brrrr...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=BIOTATUAŻ= Co o tym sądzicie ?? Ma ktoś coś takiego ??

Następny temat

problem z ginekomastia

WHEY premium