SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczenie w żołądku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
miesiąc lub dwa temu, odczuwałem nieprzyjemne pieczenie w żołądku,tak jakby go rozsadzało, ból nie było intensywny jak przy bólu gardłą ponieważ trwał on około 20-30 minut i wiedziałem ,że zaraz nastąpi (jakby to czułem) później to się uspokoiło i przez miesiąc ,dwa tego nie odczuwałem ale od jakiegoś czasu regularnie przewraca mi się w brzuchu i mam potrzeba pójscia do toalety co prawda raz dziennie, ale przed tym odczuwam dyskomfort.
od wczoraj, czy przedwczoraj te uczucie pieczenia powróciło i momentami czuje jakby rozsadzało mi żołądek, ból nie jest jakiś okropny ale obawiam,sie ze to wrzody,albo cos jeszcze gorszego. dodam,ze regularnie pije alkohol (od dzisiaj zaprzestałem ,ale nie wiem czy nie zrobiłem tego za późno)
czy konieczne jest pojscie do lekarza,czy moze jezeli zaprzestane pica to te objawy miną
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71302 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575835
Zacznij od wyeliminowania alkoholu oraz poprawienia diety - dieta GERD.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
krzykacz
Zacznij od wyeliminowania alkoholu oraz poprawienia diety - dieta GERD.


jest szansa,ze to pieczenie nie ma nic wpsolnego z wrzodami,czy bakteria helicobacter?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
szansa jest, ale nie ma co wykluczać. Ja bym leciał do lekarza, bo ewentualne zmiany mogą się pogłębić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
WnMPapa
szansa jest, ale nie ma co wykluczać. Ja bym leciał do lekarza, bo ewentualne zmiany mogą się pogłębić.


tylko dziwne,ze przez miesiac mnie nic nie pieklo , teraz sprawdzilem w wikipedii objawy charekterystyczne to nie wiem czy mam połowe, przytyłem nawet w ostatnim czasie pare kilo i nie czuje sie wcale zle, a co do lekarza to boje sie pojsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Rzadko w której chorobie występują książkowe objawy co do joty . Poza tym diagnozowanie się na podstawie internetu to kiepski wybór.
Możesz nie robić nic, możesz walić prywatnie, możesz na nfz - to twoja decyzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Z chorobami tak jest raz coś Cię boli i przestaje a za jakiś okres czasu będzie nawrót boleści

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
anubis84
Z chorobami tak jest raz coś Cię boli i przestaje a za jakiś okres czasu będzie nawrót boleści


Moze to zwykla zgaga i nie ma sie czym przejmowac pamietam moj dziadek zawsze mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71302 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575835
makiuu
krzykacz
Zacznij od wyeliminowania alkoholu oraz poprawienia diety - dieta GERD.


jest szansa,ze to pieczenie nie ma nic wpsolnego z wrzodami,czy bakteria helicobacter?



Oczywiście. Dlatego najprościej postarać i zrobić co wyżej napisałem. Jeśli chcesz dalej chlać i robić co tam robisz i jednocześnie diagnozować to gastroskopia + test dziabniętego wycinka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Z tym chlaniem to bez przesady, ja nigdy nie pilem alkoholu wysokoprocentowego . 2 piwa dziennie .
Czyli mam rozumiec,ze nawet jesli mam wrzody, to jesli przestane chlac i bede unikal ciezko strwnych produktow to nic powaznego nie powinno sie stac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71302 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575835
Zacznij coś robić, a przestań rozkminiać i dywagować. Proste.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana

WHEY premium