SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczenie w żołądku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
też nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
WnMPapa
też nie wiem.


kurcze nie chce sie diagnozowac w internecie, ale tam bylo chyba z 10 objawow typowych dla choroby wrzodowej ,a ja mam tylko albo az jedną te kłócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
makiuu
WnMPapa
też nie wiem.


kurcze nie chce sie diagnozowac w internecie, ale tam bylo chyba z 10 objawow typowych dla choroby wrzodowej ,a ja mam tylko albo az jedną te kłócie

i jeszcze dodam,ze jak wracalem napity do domu pare miesiecy temu to budzilem sie w srodku nocy bo mi zoladek rozwalało i bylo tak pare razy,ale wtedy sie tym nie przejmowalem,a teraz samo klucie juz mnie martwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale po co Ty nam opisujesz co było miesiac temu czy kiedyś tam, do lekarza i sprawdzić co jest nie tak.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
anubis84
Ale po co Ty nam opisujesz co było miesiac temu czy kiedyś tam, do lekarza i sprawdzić co jest nie tak.



boje sie,ze wyjdzie cos gorszego nie wrzody




Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-12-20 22:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
no to bój się dalej, bez sensu ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
WnMPapa
no to bój się dalej, bez sensu ten temat


tez bys sie bal, nie chce myslec co to moze byc pozostaje czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
bym się nie bał, tylko się badał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zawsze wykrycie czegoś w początkowym stadium i odpowiednie leczenie jest lepsze niż wykrycie jak choroba jest już na wysokim stadium zaawansowania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Miałem podobne problemy, tak samo panikowałem że to wrzody... W moim przypadku pomógł Lakcid... I w końcu mi się nie przelewa w żołądku i nie odczuwam żadnych bólów.. Także na twoim miejscu bym spróbował kupić od razu 2 paczki i 3-4 ampułki dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana

Następny temat

Kontuzja Barku . Pomocy

WHEY premium