SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczenie w żołądku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt tego nie wie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
WnMPapa
szansa jest, ale nie ma co wykluczać. Ja bym leciał do lekarza, bo ewentualne zmiany mogą się pogłębić.


dokładnie trzeba zrobić badania i ustalić przyczynę dolegliwości a następnie odpowiednie leczenie
alkohol oczywiści odrzucić z miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
wczoraj nic nie wypiłem i zadnych dolegliwosci nie mialem, koledzy z pracy mowili,ze na wrzody nalezy wypic 50g czystego spirytusu z rana. (ewntualnie whisky tylko bez zapitki) prawda to?

czym sie rozni zgaga od choroby wrzodowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to słuchaj dalej kolegów, chyba nie wiesz jak się pije spirytus i nigdy nie piłeś.

co to jest zgaga a co to są wrzody znajdziesz na necie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
anubis84
No to słuchaj dalej kolegów, chyba nie wiesz jak się pije spirytus i nigdy nie piłeś.

co to jest zgaga a co to są wrzody znajdziesz na necie


wiem co to jest,ja sie pytam czym sie rozni zgaga od wrzodow,a tego w internecie nie moge znalezc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_wrzodowa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zgaga

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Całkowicie odmienne stany chorobowe. Wrzody wiążą się z nadżerką, zgaga może być jednym z objawów choroby refluksowej - kwaśna treść z żołądka cofa się do przełyku i powoduje pieczenie = zgagę.

ps. mądrzy koledzy


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-12-20 19:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
WnMPapa
Całkowicie odmienne stany chorobowe. Wrzody wiążą się z nadżerką, zgaga może być jednym z objawów choroby refluksowej - kwaśna treść z żołądka cofa się do przełyku i powoduje pieczenie = zgagę.

ps. mądrzy koledzy



Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-12-20 19:15:36


z nadżerką ? ja w ostatnim czasie nieco przytyłem ale nie jestem chyba typem obżeracza 184 69 kg
przykre jest to,ze zeby sprawdzic czy ma sie te wrzody czy nie trzeba zrobic biopsje albo gorszy zabieg i przy okazji moze wyjsc cos goorszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
k***a (sory) . Nadżerka nie oznacza, że za dużo jadłeś, a że masz ubytek w błonie śluzowej hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
WnMPapa
Całkowicie odmienne stany chorobowe. Wrzody wiążą się z nadżerką, zgaga może być jednym z objawów choroby refluksowej - kwaśna treść z żołądka cofa się do przełyku i powoduje pieczenie = zgagę.

ps. mądrzy koledzy



Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-12-20 19:15:36


ja napisałem pieczenie,ale to kłucie jest nie wiem czy to zmienia postać rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana

Następny temat

Kontuzja Barku . Pomocy

WHEY premium