SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

penumbra/orbitrek-jak ćwiczyć?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
mam do zrzucenia ok 10kg/ 167wzrost 70 kg wagi typ gruszka/ niestety dysponuję tylko orbitrekiem york, bez programowania, plus dietą, pytanie czy ćwiczenie 80min co drugi dzień przy obciążeniu średnim, przyniesie efekty przez najblizsze 3-4 mc? niestety nie mam szans na siłownię, na razie, z góry dzięki za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstaw dietę, to zobaczymy co tam masz. Sam trening na orbitreku na jakiś czas wystarczy, ale wiele zależy od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
dieta wygląda tak bez pieczywa, rano ok 125 gr twarogu plus warzywa, za 3g jogurt, potem 150 gr kurczaka 30 gr makaronu lub jakiejś kaszy plus warzywa potem znowu jogurt, potem znowu twaróg plus warzywa, niestety piję kawę z mlekiem i cukrem ale inkę, i jak tej inki z mlekiem tak ze 3 razy dziennie nie wypiję to znienawidzę świat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to źle jadasz. Po pierwsze nie ma warzyw, po drugie olałaś tłuszcze. Nic dobrego Ci z tego nie wyjdzie.
Przeczytaj https://www.sfd.pl/-t527693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
eee jak to nie ma warzyw? są rano w południe i wieczorem, a za link dzięki - przeczytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
hm mam dietę zbilansowaną co ja kiedys dostałam od dietetyka 1200 kcal, moze to będzie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
generalnie dobrze, że tu zajrzałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1200kcal to nie jest dieta, tylko głodówka. Czytaj ten temat https://www.sfd.pl/Prośba_o_ocenę_1_dnia_diety_redukującej_tk.tłuszczową.-t670841.html bo tu wytłumaczyłem dlaczego te 1200 to za mało. Dietetycy niestety walą lipę straszną. Jak chcesz schudnąć na dobrze, a nie szybko i byle jak (z późniejszym efektem jojo) to podnieś kaloryczność i zastosuj się do rad z podanego linka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
ok zastosuje się, zależy mi na tym, żeby choć 5 kg zrzucić, zszokowałeś mnie tym, że 1200 to za mało, bo babka, z którą gadałam wiedziała ile zamierzam ćwiczyć, nie mówiąc już, że za darmo to to nie było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
wiem ze sfd układa swoje diety razem z ćwiczeniami (mam na myśli te z programem ćwiczeń plus dieta na redukcję tłuszczu czyli 'smukła sylwetka), rozumiem, że te diety uwzględniają to o czym piszesz? nie mam głowy do układania sobie jej samodzielnie...

Zmieniony przez - penumbra w dniu 2010-11-25 00:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysłałem Ci PW.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Biustonosz sportowy

Następny temat

Reebok EasyTone - buty, które kształtują piękne nogi i pupę

WHEY premium