SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paullynek - powrót do formy po zawodach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
Czesc! :)

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK - paullynek
PŁEĆ - Kobieta
WIEK - jeszcze 28 (rocznik 88)
WZROST - 166,5
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY - 4 lata

****PARAMETRY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA - 58,5
OBWÓD UDA - 53
OBWÓD BIODER - 94
OBWÓD TALII - 67
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA - 70 cm

****POMIARY SIŁOWE****************************************

Nigdy nie robiłam swoich maksów.
Podam, to co zrobiłam póki co maksymalnie podczas treningów

PRZYSIAD TYLNI - 60kg
MARTWY CIĄG - 70kg
HIP THRUST - 100kg
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ - 45kg
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ - 32,5kg
WYSISKANIE POZIOME NA ŁAWCE: 40kg

****CEL*************************************************

REDUKCJA fatu

INTERESUJE MNIE CZAS TRWANIA W TYGODNIACH - 9 tygodni

POPRZEDNIO ROBIŁAM [CO I JAK DŁUGO] - przygotowanie do Debiutów 2017 i Mistrzostw Polski w zawodach sylwetkowych - kwiecień 2017 - później 2 miesiące rozpasania i roztrenowania

****STAN ZDROWIA*****************************************
CHOROBY PRZEWLEKŁE - brak
PRZEBYTE KONTUZJE - brak
ALERGIE - pokarmowych brak, jedynie na pyłki :D
MIESIĄCZKA - regularna

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA - TAK

****DIETA*************************************************

JAKĄ DIETĘ STOSOWAŁAŚ W POPRZEDNIM MEZOCYKLU - zbilansowana, pod zawody, na redukcji srednio 2000kcal (ostatni tydzien przed zawodami byl wyjatkiem), na masie 3000kcal, na reko 2500kcal
PODAŻ KALORII - aktualnie chce pozostac przy 1800 (zapotrzebowanie zerowe wynosi 2200 kcal, przy zejsciu do 2000 nie widzialam poprawy, stad kolejna obcinka)


A teraz po krotce :D

Mam na imie Paulina, w listopadzie koncze 29 lat i jak sama nazwa wskazuje chce wrocic do formy :)

Zaczne moze pd poczatku. Moja historia z silownia zaczela sie prawie r lata temu, ale wiecie jak to wygladalo, troche pomachalam hantlami, troche porobilam przysiadow, troche cwiczen na maszynach :) Niskie kcal i niby cos sie tam na brzuchu rysowalo (co bylo wowczas moim priorytete), ale wiedze malo co posiadalam.
Na serio zaczelo sie od targow FIBO w 2016 roku, gdzie mialam okazje pracowac na stoisku SFD power. Jak to po takiej imprezie wrocilam totalnie zajarana i zmotywowana do pracy i.... zaczelam myslec o wyjsciu na scene!

W lipcu 2016 dostalam sie do grupy trenera Wojtka Jusiela pt. : BAD SQAUD ASS (moze niektorzy z Was kojarza dzienniki). W sierpniu zaczelismy sie przygotowywac do Debiutow 2017 (polfinal), a wspolprace zakonczylismy po MP w Kielcach.



Po zawodach zaczelam jesc to ma co mialas ochote, to o czym przez miesiace marzylam. No i mam efekt jojo, a moze nawet gorszy bo w zyciu tyle nie wazylam co aktualnie! Plus oczywiscie cellulit. Na pewno niektorzy z Was powiedza, ze wiekszosc marzy o takiej sylwetce, ja jednak dawno nie bylam tak "zalana" jak dzis... :D


Zainspirowana Sforcia wyznaczylam sobie DEADLINE: 9 tygodni!
Potrzebuje tego, gdyz zauwazylam ze wyznaczanie konkretnych celow, dat, najbardziej mnie mobilizuje do pracy!
I niby jestem od 2 tygodni na redukcji (2000 kcal), ale waga nie schodzi, micha niby trzymana ale nie na 100 proc., treningi - 4x tyg.


Dlatego od dzis czas start! Obliczylam na nowo zapotrzebowanie kcal przy aktualnej wadze (2200kcal to moj bilans zerowy) treningach, odjelam troche aby zredukowac to, co mi po zawodach przybylo i wyglada to nastepujaco:

1800 kcal
B 130
T 60
W 180

Treningi FBW 4x w tygodniu, 10 cwiczen w seriach laczonych po 2, na koniec 15 min. interwalow na rowerku.
Trening jest bardzo podobny do tego, ktory mialam w ostatniej fazie redukacji przed zawodami.
(Plan dolacze pozniej)

Suplementacja: 10 mg johimbiny z rana + wit C, D3, K2, probiotyk, omega 3, magnez.

I na koniec aktualna forma:







Mam nadzieje, ze ktos bedzie tu zagladac! :) Na wszelkie komentarze jak i krytyke jestem otwarta.



Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-19 12:52:26

Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-19 13:10:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
"Na pewno niektorzy z Was powiedza, ze wiekszosc marzy o takiej sylwetce, ja jednak dawno nie bylam tak "zalana" jak dzis... :D" tylko to mogę zacytować :D będę zaglądać i kibicować, mam taki sam rozkład makra i kcal z tym że ja mam "troszeczkę" więcej do redukowania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Też kończę w listopadzie 29 Będę kibicować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Paulina - a tak z ciekawości masz jakieś zdjęcie jak wyglądała pupa (sorry, ze ja tylko o tym - ale walczę ze swoją)w czerwcu 2016?? Taka genetyka, czy tak ładnie poszło budowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Paatik
Paulina - a tak z ciekawości masz jakieś zdjęcie jak wyglądała pupa (sorry, ze ja tylko o tym - ale walczę ze swoją)w czerwcu 2016?? Taka genetyka, czy tak ładnie poszło budowanie?

He he Paatik widzę, że nie tylko ja mam obsesję na punkcie pupy. Też o nią walczę i walcze, a tu doopa ale blada.
Co do sylwetki to świetna jak dla mnie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
zaglądam i ja
a nie masz jakiegoś skrzywinia kegosłupa/miednicy? barki nie sa na takiej samej wysokości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Aktualnie wstydu nie ma
Wpisuję się, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Oj tak, o takiej sylwetce jak Twoja marze! Plus masz baaardzo fotogeniczna buzie (skrzywienie fotografa )
Juz maly fanclub sie zebral - i ja tez bede podgladac i kibicowac, oczywiscie :) Powodzenai w realizacji celow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
julcziik
Aktualnie wstydu nie ma

Racja!
Kibicuję z żółtymi pomponami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie pośladkowe: mały, średni, wielki - ćwiczenia

Następny temat

DT Moni

WHEY premium