SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paullynek - powrót do formy po zawodach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
O Paulinka miło Cię tu widzieć :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
Dziękuje wszystkim, którzy tu zajrzeli! Nie spodziewalam sie takiego odezwu, tym bardziej mi milo

Paatik i aneta.kaczmarek: dziekuje, zobaczymy co zostanie po, z tym ze w tej chwili na pupie siedzi duzo smalcu :D I powiem Wam, ze kazda dziewczyna ma obsesje na punkcie pupy, takze nic dziwnego ze tak zaciecie o nia walczymy. Nizej wkleje zdjecie z czerwca 2016 :) Aczkolwiek w trakce kilkumiesiecznej wspolpracy z Wojtkiem, zbudowalismy troche mieska :)

kaka21 : musze do Ciebie koniecznie zajrzec! Fajnie ze takie same makro, trzymam zatem kciuki i redukujemy razem :)

liona : dziekuje! Aa no i dziewczyny z listopada fajne sa :D

bziubzius: nie wiem, aczkolwiek tez widze ze na zdjeciach jeden bark jest nizej od drugiego. I poruszalam ten temat na konsultacjach z trenerem, ale on na to ze wszystko ok, widocznie tylko na zdjeciach tak sie ustawiam. Myslisz ze warto przejsc sie do specjalisty i to sprawdzic?

julczik : dziekuje :)

Teapot i bazylia : strasznie dziekuje! Naprawde mi milo.. Tez uwazam ze nie jest zle, ale zawsze moze byc lepiej, zatem walczymy o lepsze jutro :D

eveline : dziekuje Ewelinko :) :* Ciebie tez podgladam i trzymam kciuki :D Poki co bylo to z ukrycia :D


Z racji ze za chwile zmykam do pracy, a jutro mam wolne, napisze nieco obszerniejszy post!
Milego wszystkim! :)

No i obiecane zdjecia:





Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-20 14:38:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Piękna sylwetka Podglądam z ciekawością!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
ojj tak potencjał sylwetkowy masz duży ! powodzenia !
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899


No pewnie, że jestem i czytać będę i dopingować!
No i wal jak w dym jak coś się będzie działo

A tego..... najpierw, to zacząć trzeba porządek z głową
Swoje przeżyjesz, przegadasz ze sobą i za jakiś czas w pełni zaakceptujesz tę niby "zalaną" sylwetkę

jest pięknie Paulina!
A te nasze durne zapamiętane w głowie sylwetki z zawodów, trzeba między bajki włożyć!

Naucz się cieszyć ze swoich atutów!
Piękna pupa! Przede wszystkim i eleganckie nogi.

Popracuj nad jakością produktów, żeby zginął cellulit i wróć na właściwe tory z jedzeniem i wszystko bedzie jak należy !


Trzymam mocno kciuki i dopinguję cały czas!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jak osiągnę Twoj poziom zalania to będę dzieckiem szczęścia
Będę zaglądać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
o prosze, ciekawy dziennik się szykuje . też już kończysz z zawodami czy jeszcze zamierzasz kiedyś tamstartować?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
Czesc!

Tak jak obiecalam, bedzie dzisiaj wpis. Mimo, ze mialam dzis wolne, nie zrobilam nic wielce produktywnego :D
Pospalam do 12, zrobilam zakupy i trening. Goraco tak, ze po interwalach bylam czerwona jak burak i lalo sie ze mnie strasznie
Ale jaram sie tym, ze mimo ze to dopiero 3. dzien 9-tygodniowego wyzwania, trzymam sie w 100% planu!

Treningi jak wspomnialam to FBW i wygladaja nastepujaco:



Interwal na koniec na dobicie, ale kto chce efektow musi zapierdzielac

Miska bogata i jem teraz np. ponownie nabial, kurczaka i szynke z kurczaka badz indyka, syropy zero kalorii, (glownie twarog i mozarelle), pieczywo zytnie/orkiszowe, platki owsiane i makarony pelnozoarniste (wszystko w rozsadnych ilosciach, kilka razy w tygodniu, produktow tych przez ostatnie kilka miesiecy nie mialam w diecie, gdyz moja dietetyczka byla temu przeciwna).

Dzisiejsza miska:
Śniadanie: omlet z 3 jajek z jablkiem, migdalami i sosem zero od WK
Przekaska: lody (whey, banan, maliny mrozone, kromka chleba orkiszowego z plasterkiem szybki z indyka,
Obiad: pizza z maki z cieciorki z warzywami i szynka z indyka,
Kolacja: platki owsiane z whey'em, truskawkami i sosem zero od WK.

Wiem, ze takie sosy, slodziki itp to sama chemia i unikalam ich przygotowujac sie pod zawody, jednakze nigdy nie bylam ich przeciwnikiem i uwazam ze spozywane w rozsadnych ilosciach nie szkoda, a za to urozmaicaja nam diete



anchy, missInvincible, bziubzius, Lexi_ : Kochani, dziekuje Wam bardzo za wszystkie komentarze! :) Jestem wzruszona i mega zmotywana do dalszej pracy nad soba i prowadzeniem dziennika!

sforcia : Kobieto! Ile Ty masz w sobie mocy do motywowania innych! Szkoda by bylo, nie wykorzystac tego potencjalu
Tak jak piszesz, na poczatku trzeba zrobic porzadek z glowa, a to juz chyba nastalo :D Nad miska juz pracuje, a z dnia na dzien sylwetke jest coraz lepsza :)
W koncy wrocilam na wlasciwe tory, obym na nich pozostala :) I dziekuje za komplementy :
I Ciebie, moja kochana rowniez mocno dopinguje!

kebula : Szczerze, to nie wiem co z zawodami. Strasznie niezdecydowana jestem W jeden dzien chce jeszcze wystapic, a w inyy juz nie. Ostatnio jednak coraz czesciej mysle o powrocie na scene, ale tym razem w Niemczech. Mieszkam tu od 5 lat (ale mam nadzieje nie na stale) i przygotowanie do zawodow w Pl droga internetowa nie bylo dla mnie w 100% zadowalajace. Do tego dochodzi urlop, ktory bralam na zawody, a wiadomo ze nie jest on nieograniczony
Mam tu jedna babke, niedaleko mnie, ktora przygotowywuje dziewczyny do zawodow jak i sama startuje no i namawia mnie do startu jesienia! Nie ukrywam ze bylo by to fajne, miec kogos takiego na miejscu, problem z "traceniem" urlopu na zawody tez by sie rozwiazal. Musze jednak dokladnie to przemyslec, ale jesli juz chce jeszcze startowac, to mysle ze teraz, bo wiesz, czas ucieka, a w niedalekiej (albo i dalekiej przyszlosci) chcialabym miec dzieci :D


Na koniec zdjecia szamki!
Milego!







Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-21 23:31:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
rozumiem . wiesz, najważniejsze, żebyście się mądrze przygotowały i żebyś nie powtórzyła błędu po ostatnich zawodach. wiem, łatwo się mówi. samaa byłam w takiej sytuacji . a i z drugiej strony, i tak teraz jesteś zgrabna

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie pośladkowe: mały, średni, wielki - ćwiczenia

Następny temat

DT Moni

WHEY premium