SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pasy wyszczuplające itp

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2674
1. Jak używać i nosić najlepiej pas neoprenowy, taki: http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=421

2. Jak połączyć i czy można, używanie tego: http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=421 i sauna solution: http://www.mango.pl/shop.html?akcja=spd&dzial=&id=260

Po saunie solution ładnie sie poce, natomiast po pasie neoprenowym (kupiłem go dzisiaj) nie wiem za bardzo jakie mają byc efekty i jak należy się nim "posługiwać" zeby było jak najwydatniej. Chodzi oczywiscie o gubienie tłuszczyku z brzucha. Prosze o jakies opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
No a mi się wydaje że pasy wyszczuplające mają wpływ na obwód tali ale jak wyżej zauważono nie ma to związku ze spalanie tkanki tłuszczowej.Wchodzi tu w grę raczej psychologiczne przyjęcie pewnej postawy.To tak jak stanąć przed lustrem,wciągnąć brzuch i wydąć klatkę mówiąc sobie że sie super wygląda.Fakt,to lepsze niż szukanie kompleksów ale czy ma to jakiś związek z prawdą?Chociaż z drugiej strony jeśli takie noszenie pasa koryguje czyjąś postawę i poprawia samopoczucie to czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
imo to szkoda kasy na takie coś. Woda zejdzie a fat zostanie - tak to działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja używałem i używam , powoduje to większe ciepło i pocenie się okolic brzucha , przytrzymuje mięśnie do środka , może nawet zapobiec zostawaniu samej skóry na brzuchu podczas redukcji więc taki pas za 30zł polecam kupić

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2194
Lepiej jakąś odżyweczke na spalanie kupić za ten hajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
alankrk - zdradz mi co ma wspolnego pocenie sie ze spalaniem tluszczu - bo jestem ciekawy jak Ty to widzisz.

bo wlasciwe pytanie nie brzmi "jak uzywac" (to akurat dosc proste -zapinasz na rzepy wokol brzucha, zwlaszcza w czasie aktywnosci fizycznej) - tylko czy w ogole, a jesli tak - to w jakiej sytuacji uzywac.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
czy to działa? taki pas to ciekawy i nie drogi pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
mi ten wpadł w oko, przyjemne z pożytecznym, wibruje i odchudza
http://www.sport-shop.pl/pas-masujacowibrujacy-vibrotherm-belt-p-2913.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Błagam dajcie spokój i sie Panowie nie kompromitujcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 317
Nie jeden z pilkarzy (nawet w ekstraklasie) używa takiego pasa...
1. Zmniejsza apetyt
2. Po stosowaniu ok. 2tyg 16h na dobe widocznie wysmukla brzuch tzn. wciaga do srodka
A co do tluszczu to nie wiem przeciez on sie sam nie spali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Cos mi sie wydaje (aczkolwiek tylko zgaduje), ze uzywanie moze wplynac jedynie na poziom wody podskórnej w okolicach brzucha, co do zmniejszania apetytu - jak mialby na nigo dzialac ;) [chetnie bym wyprobowal - moze poskromilby moj hehe]
Ktos z Was stosuje cos takiego i ma jakies widoczne efekty (wiadomo, ze nie jakies oszalamiajace, po prostu czy widac/czuc roznice)?
Taniej byloby owinac sie folią pakową :) Efekty pewnie podobne?

Zmieniony przez - nokian_86 w dniu 2010-04-30 18:38:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Owińcie sie nawet jak chcecie folia aluminiowa i chodzcie w tym 24 h na dobe nawet ale błagam nie piszcie tu takich rzeczy.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-04-30 20:58:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy HST dla początkującego do oceny!

Następny temat

WYDOLNOŚĆ - sprawdź się :D

WHEY premium