SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pasta z tuńczyka?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1597
Witajcie, czy zna ktoś łatwy przepis na pasztet wieprzowy do smarowania? posmarowałabym kanapkę pasztetem Czytałam trochę i dziwiło mnie że tyle połączeń mięs też jest :O! nigdy nie połączałam i nie wiem jak się za to wziąść. Znacie jakiś przepis bez węglowodanów? Czy ktoś próbował już robić? podzielcie się przepisem ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w temacie pasta z tunczyka a pytasz o pasztet wieprzowy, to jak w koncu?
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dokładnie, o co Ci chodzi?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
O keto pasztet

Przepisy na pasztet nie są utajnione, wystarczy wpisać w google. Pasztet to wielokrotnie zmielone ugotowane wcześniej mięso z dodatkiem jajek, warzyw, przypraw, następnie upieczone.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1597
Ojej!!! zle musiałam wpisać z popszedniego! spróbuję to naprawić jeżeli się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pasta z tunczyka tu pasztet, a jutro na jaki pomysł wpadniesz pasta z jajek ?

Do smarowania apsztet słabo, lepiej zbity zrobić i kroić w palstry, nie wiem czy wyjdzie Ci smarowidło pasztetowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ogolnie da rade. pamietam, ze moja mama potrafila zrobic taki wlasnie na blok do krojenia i taki bardziej miekki, ktory w miare spoko sie rozsmarowywalo na kanapkach ale jak? kto to wie


Zmieniony przez - czellista w dniu 4/21/2018 5:49:55 AM

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak ma byc do smarowania to trzeba szukacz przepisów na pâtè. I to jest akurat bardzo keto, bo tłuste.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cheat tarta serowo szpinakowa

Następny temat

Najszybszy deser na lato

WHEY premium