SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pasta z tuńczyka?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1597
Witajcie :) chciałabym zrobić domowy tuńczyk do smarowania. Tylko nie wiem jak się za to wziąść. Wszystkie przepisy co czytałam miały węglowodany.
Chciałabym przepis bez węgli. Chciałabym żeby wyszedł kremowy ( chodzi mi że da się smarować bez wielkich kawałków).
Pomoże ktoś przepis znaleść lub może się podzielić :)?
z góry dziękuje.

ps. czy lepiej z łososia zrobić? łosoś jem x3 w tygodniu a tuńczyk na kanapce z 40g to x2 bym jadła

przepraszam, przepraszam! wiem ten temat już był ;D ale chciałabym się spytać czy sam zblendowany tuńczyk też wyjdzie "kremowy" bez kawałków tuńczyka gładki do smarowania. No jak.. pasta do smarowania! czy muszę dać do tego serek lub jajka? nigdy nie jadłam samego tuńczyka. kupiłam paste z tuńczyka i ładnie pachnie! ale czytałam skład to wolałam już sama zrobić...wąchałam też pasztet i prawie zapachem się nie różniły! chciałam kupić tuńczyk jako coś nowego na kanapke a dawno go próbowałam. lub to był pasztet bo już sama nie wiem... ale zapach jest ładny to pewnie że zjem tuńczyka :)



Zmieniony przez - agata1paczek w dniu 18/04/2018 17:32:03

Zmieniony przez - agata1paczek w dniu 18/04/2018 17:33:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wg mnie nie wyjdzie z samego tunczyka pasta, zbyt suchy będzie i się będzie kruszył. Poza tym tunczyk nie jest aż tak porządnym produktem.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-18 18:38:58

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1597
czemu nie? czytałam o tuńczyku w necie i nie piszą aż tak strasznych rzeczy o nich. a z jakim produktem wychodzi pasta? z jajkiem czy z pomocy serka wiejskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tunczyk może i nie ale wszelkiego rodzaju puszkowane ryby już tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jadanie łososia 3x w tygodniu - mija się z celem...są inne ryby, tuńczyk, jak i również łosoś warto wymieniać.

Ja robię pasę tradycyjną makrela z jajkiem gotowanym, ew. mintaja mielę z bułką orkiszową namoczoną + jajko ugotowane dobra pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tuńczyk plus jajka plus majonez lub tuńczyk lub serek kremowy i dodatki o wyrazistym smaku - cebulka, anchovies, marynowana papryka/ogórek kiszony (konserwowy) i jest ketopasta. Przy czym tuńczyk w puszcze jest kiepskim produktem, a te lepszej jakości - rzekłabym nieekonomiczne są.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z ruznymi serami mozesz próbować z tymi gestszymi jak mascarpone, ricotta, efeta, czy jakiś gęsty jogurt grecki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1243
tuńczyk , majonez , kapary , ogórek konserwowy - blendujesz i na kanapkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Hi hi trochę nie w czas, się neiraz zastanawiam jak ludzie wykopują tematy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1243
Przegladalem poprostu w poszukiwaniu przepisow ale lepiej sie nie udzielam bo juz gdzies odpowiedz jedna mi usunal moderator :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk do smarowania

Następny temat

Sernik cytrynowy

WHEY premium