SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pare pytań,odchudzanie,,,,

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
a więc tak,mam 29 lat,181 cm i 125kg wagi....postanowiłem coś z tym zrobić,mianowicie schudnąć,od maja zapisuje się na siłownie,i teraz mam pytańie:

jaki trening?,przy mojej nadwadze myślę że w grę wchodzi tylko aerobowy...? a jak schudnę 10-15 kg dodam siłowy,dobrze kombinuje?
na początek rowerek i szybki chód....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5961
Nie, musisz powiedzieć temu kto zajął ci maszynę, żeby sobie poszedł . Przy fbw powinieneś starać się schodzić od największych partii mięśniowych do największych, więc jak np masz robić przysiad ze sztangą to zrób sobie wykroki ze sztangielkami, na siłowni czasami trzeba być kreatywnym, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Zmieniony przez - purge w dniu 2013-04-28 08:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
nie
od razu powoli mozesz silowo zaczynac jak najbardziej. i wrecz odwrotnie jak troche zrzucisz tio dopiero interwalowy/aerobowy (by stawy nie ucierpialy przy duzej nadwadze)

proponuje FBW 3x w tyg + 2 razy w tyg marsze/rower na poczatek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jak cos pytaj dalej w tym temaicie, to pomozemy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1729
Pamiętaj tylko,że kluczem do sukcesu jest dieta,bez niej ciężko będzie Ci schudnąć. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
to będzie moja pierwsza przygoda z siłownią,na razie muszę to jakoś ogarnąć,cwiczenia itp o diecie też pomyśle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jak od razu zaczniesz ogarnianie treningu i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
a teraz trochę trudniejsze pytanie....od 4 lat choruje na chorobę schizo-afektywną (coś jak schizofrenia ale lżejsze) i teraz pytanie czy mogę brać odzywki? myslałem o czymś na odchudzanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytaj lekarza, nie nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
ok spytam lekarza....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
wydaje mi się że trening aerobowy będzie bardziej wydajny od siłowego....myle się ? ile mogę ćwiczyć maksymalnie dziennie aby nie polalić mięśni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie- ile serii u początkującego?

Następny temat

Czy dobrze rozłożyłem ilość kalorii

Wiecej